با اکشن کم Activeon Solar X آشنا شوید

با اکشن کم Activeon Solar X آشنا شوید

شاید شبیه به یک توستر پرنده باشد اما در حقیقت این یک اکشن کمرا به نام Activeon Solar X است که می تواند تصاویر ۴K اولترا اچ دی با وضوح ۲۱۶۰ پیکسل را از طریق لنز زاویه باز به همراه گشودگی دریچه لنز f2.4 به ثبت می رساند و زمان استراحت هم می تواند با استفاده از نور خورشید، خود را شارژ کند.

این اکشن کمرا در ماه مارس سال جاری با قیمت ۴۳۰ دلار (۶۰۰ دلار استرالیا یا ۲۹۵ پوند بریتانیا) به همراه یک بسته به نام X Station عرضه خواهد شد. پنل های خورشیدی نیز در کنار آن قرار دارند و زمانی که بخواهید دستگاه را شارژ کنید آن ها را گشوده و زیر نور می گذارید.

132

با بهره گیری از فناوری Burst Speed Charging، این دوربین در عرض ۳۰ دقیقه، از ۰ تا ۸۰ درصد پر می شود، آن هم فقط زیر نور خورشید. با این حال، ۳۰ دقیقه دیگر به طول می انجامد تا باتری دستگاه صد در صد پر شود. خود دوربین به تنهایی می تواند دو ساعت تصویربرداری کند و اگر X Station با خود به همراه داشته باشید، ۴ ساعت دیگر به این زمان افزون می گردد.

ظاهر دستگاه بسیار زیبا و درخشنده است و با استفاده از نمایشگر لمسی ۲ اینچی که در قسمت پشتی آن قرار دارد، می توانید تصویری که مشغول ضبط آن هستید را تماشا کنید. یک وای-فای داخلی نیز برای آن در نظر گرفته شده تا تصاویر خود را روی ابزارهای iOS و اندرویدی خود منتقل کنید تا به سرویس های ابری Activeon منتقل شوند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato