انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد

انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد

در نسل هشتم کنسول ها و بازی های ویدیویی، مایکروسافت تصمیم گرفته که بهای زیادی به عناوین و فرنچایزهای جدید خود بدهد. یکی از این بازی ها Scalebound است که هیدکی کامیا، خالق سری محبوب Devil May Cry، کارگردانی آن را برعهده دارد. حال، به نظر می رسد برای تجربه بازی باید صبر بیشتری بخرج دهید.

بر اساس اعلام رسمی پلاتینیوم گیمز، استودیو سازنده، انتشار این عنوان به منظور برآورده کردن انتظارات تا سال ۲۰۱۷ به تعویق افتاده است. این استودیو در بیانیه ای گفت:

توسعه بازی به خوبی پیش رفته و ما از این بابت بسیار خشنودیم. اسکیل باند از بزرگترین عناوینی است که تاکنون ساخته ایم؛ یک ماجراجویی حماسی، گیم پلی فانتزی، بخش چند نفره خلاقانه، مبارزات عظیم و ... که همه در یک دنیای زیبا اتفاق می افتند. همیشه آرزوی ساختن عنوانی شبیه اسکیل باند را داشتیم.

با این وجود، برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه و اطمینان از برآورده کردن انتظارات، تصمیم گرفتیم انتشار بازی را تا سال ۲۰۱۷ عقب بیاندازیم. این تاخیر، به ما اجازه می دهد تمامی ویژگی های نوآورانه ای که در سر می پروراندیم را در بازی پیاده کنیم.

اسکیل باند در نمایشگاه E3 2014 به طور انحصاری برای پلتفرم اکس باکس وان معرفی شد. در این عنوان نقش فردی به نام Drew را برعهده خواهید داشت که همراه اژدهایی به ماجراجویی می پردازد. بازی در ابتدا قرار بود سال ۲۰۱۶ عرضه شود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato