ال جی از یک تلویزیون دولبه منحصر به فرد رونمایی کرد

ال جی از یک تلویزیون دولبه منحصر به فرد رونمایی کرد

چه چیزی بهتر از یک تلویزیون OLED ال جی سراغ دارید؟ شاید دو تلویزیون OLED ال جی که به هم چسبیده باشند. کمپانی مشهور کره ای که طی این چند روز با تلویزیون های استثنایی اش همچون تلویزیون رول شونده، حسابی شرکت کنندگان در نمایشگاه CES را تحت تأثیر قرار داده بود، امروز باز هم یکی دیگر از اختراعات فوق العاده اش را به نمایش عموم گذاشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

جدیدترین اختراع ال جی یک تلویزیون ۵۵ اینچی دو لبه است، بدین معنی که دو نمایشگر مجزا از پشت به هم چسبیده و باعث شده اند که دستگاه مورد بحث چیزی تحت عنوان پنل پشتی نداشته باشد.

قطر این تلویزیون دارای دو نمایشگر تنها به ۴.۹ میلی متر می رسد که گودی مختصر لبه هایش، ظاهری مدرن و بسیار چشم نواز به آن بحشیده اند. هدف از تولید این تلویزیون استفاده از آن به عنوان تابلوی راهنما در مکان هایی همچون فرودگاه بوده تا بتوان آن را جایگزین تلویزیون های دوقلویی کرد که هم اکنون در چنین مراکزی استفاده می شوند.

البته روی این تلویزیون منحصر به فرد می توان به عنوان یک وسیله الکترونیکی لوکس هم برای دکوراسیون خانه حساب باز کرد.  هر دو نمایشگر این تلویزیون OLED با وضوح تصویر ۱۰۸۰p هستند و از هر دو طرف می توانند فیش های جداگانه ای بپذیرند.

LG

LG 1

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato