نت فلیکس به ایران می آید

نت فلیکس به ایران می آید

ساعتی پیش بود که برایتان گفتیم نت فلیکس در پی افزایش کاربران خود به شکل جهانی است و تصمیم دارد سرویس استریم فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی را کشورهای تازه ای ممکن نماید. توسط استفاده از این سرویس و با پرداخت حق اشتراک ماهانه، کاربر می تواند به مجموعه ای گسترده از فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی دسترسی پیدا کند و بدون پرداخت هزینه برای هر کدام،‌ آنها را تماشا نماید.

آقای «رید هیستینگز»، مدیر عامل Netflix امروز اعلام کرد که سرویس استریم ویدیوی این شرکت در کشورهایی نظیر هند، اندونزی، روسیه،‌ آذربایجان، سنگاپور و کره جنوبی در دسترس خواهد بود. وی در همان نطق اصلی اش در CES 2016 عنوان کرد که هم اکنون، قابلیت استریم ویدیوی در اختیار ۱۳۰ کشور جدید قرار گرفته است که نام ایران نیز در میان آنها دیده می شود.

البته همه چیز به این راحتی هم نیست. به نظر می رسد که مدیران ارشد نت فلیکس می خواهند برخی محتوای رسانه ای را در بعضی کشورها از دسترس خارج کنند. جدا از این موضوع، احتمال آن نیز وجود دارد که برخی بخش های یک سریال یا فیلم سینمایی، با سانسور برای برخی کشورها مواجه شود.

در این میان باید اشاره کرد که خرید حساب کاربری نت فلیکس برای استریم ویدیویی از طریق اینترنت، از ۸ الی ۱۲ دلار به شکل ماهانه هزینه در بر خواهد داشت.

نظرات ۴۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato