عنوان DC Universe Online برای اکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد

عنوان DC Universe Online برای اکس باکس وان نیز منتشر خواهد شد

پس از جدایی سازندگان DC Universe Online از سونی و احداث استودیویی مستقل، گمانه زنی هایی مبنی بر انتشار عنوان یاد شده برای کنسول های مایکروسافت شنیده می شد؛ اکنون به نظر می رسد شایعات رنگ و بوی حقیقت به خود گرفتند.

به گفته Daybreak Game، سازنده بازی، دی سی یونیورس آنلاین در بهار سال جاری برای کنسول اکس باکس وان منتشر خواهد شد. این عنوان، که جدال بین ابرقهرمانان و شخصیت های منفی دنیای DC را به تصویر می کشد، برای اولین بار در ژانویه سال ۲۰۱۱ روی پلتفرم های پلی استیشن ۳ و پی سی عرضه شد.

چند ماه پس از انتشار دی سی یونیورس آنلاین، سونی تصمیم گرفت که برای جذب قشر بیشتری از گیمرها، بازی را به صورت Free To Play [رایگان با پرداخت درون برنامه ای] در بیاورد. در سال ۲۰۱۳ نیز شاهد انتشار دی سی یونیورس آنلاین برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ بودیم.

Daybreak Game که در ابتدا با نام Sony Online Entertainment شناخته می شد سال ۱۹۹۸ تاسیس گردید. در اوایل سال گذشته، سونی این استودیو را به یک شرکت سرمایه گذاری با نام Columbus Nova فروخت. از جمله عناوین موفق استودیوی مورد بحث می توان به EverQuest و PlanetSide اشاره کرد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato