گوگل پلی بالاخره امکان صدور کدهای تخفیف را برای توسعه دهندگان اپلیکیشن ها فراهم کرد

بالاخره پس از مدت ها، گوگل تصمیم گرفته تا پشتیبانی از کدهای تخفیف را به پلی استور اضافه کند تا توسعه دهندگان اپلیکیشن ها از طریق آنها قادر باشند تا کپی اپلیکیشن های پولی خود را به برندگان مسابقات، منتقدین یا دوستان شان ارائه نمایند.

بنابر گزارش وبسایت اندروید پلیس گوگل در متن فایل کنسول توسعه گوگل پلی، به طور کامل به شرح این قابلیت پرداخته است. توسعه دهندگان می توانند برای هر اپلیکیشن، در هر فصل 500 کد تخفیف در نظر بگیرند که تا پایان همان سال برای کاربر اعتبار خواهند داشت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

شایان ذکر است که از این کدها هم می توان برای اپلیکیشن های پولی و هم پرداخت های درون برنامه ای استفاده کرد. نکته دیگر اینکه این کدها برای فصل های بعدی قابل استفاده نیستند، بنابراین هر توسعه دهنده تنها می تواند سالیانه 2500 عدد از آن ها را برای اپلیکیشن خود بسازد.

تمامی این کدهای تخفیف دارای تاریخ انقضا خواهند بود که توسعه دهنده آن را تعیین می کند. البته این کدهای تخفیف را هم می توان متوقف کرد تا امکان بازخریدشان نیز وجود داشته باشد.

نکته تأسف آور اینجاست که از این کدها نمی توان برای محتوای نیازمند اشتراک مثل مجلات استفاده نمود. با این وجود، شکی نیست که توسعه دهندگان از این قابلیت بسیار استقبال خواهند کرد و انتشار کدهای تخفیف در گوگل پلی در آینده ای نه چندان دور به امر رایجی تبدیل خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟