مقایسه گرافیکی بازی Tom Clancy's: The Division از ابتدا تا به امروز [تماشا کنید]

مقایسه گرافیکی بازی Tom Clancy's: The Division از ابتدا تا به امروز [تماشا کنید]

کمپانی یوبی سافت شهرت خاصی در ارائه نمایش های خیره کننده از عناوین خود و نیز عرضه نسخه های بی کیفیت از همان بازی ها دارد؛ برای مثال نسخه های اخیر سری بازی اساسینز کرید و نیز عنوان Watch Dogs که حدود یک سال پیش عرضه شد، از چنین مشکلاتی رنج می بردند.

اما در این میان، یوبی سافت با معرفی بازی Tom Clancy's The Division تا حدودی رویه خود را تغییر داد و دیگر صرفا به نمایش تریلری از پیش رندر شده اکتفا نکرد. تریلر نخست بازی که در همایش E3 دیده شد، واقعا سطحی بی نظیر از گرافیک را به نمایش می گذاشت و یوبی سافت نیز مدعی بود که تمام این نمایش در خود بازی رندر می شود.

اما حالا و بعد از گذشت چند سال و تعویق های پیاپی، بالاخره به تاریخ انتشار بازی مورد بحث نزدیک می شویم و نسخه های آزمایشی The Division در اختیار برخی از خبرگزاری های مختلف قرار گرفته است. وب سایت GameRadar به تازگی ویدیویی از مقایسه نمایش E3 بازی با گرافیک حال حاضر آن تهیه کرده است که می تواند ما را تا حدودی با آنچه عرضه خواهد شد، آشنا سازد.

افت بصری بازی، در ویدیوی پایین کاملا مشهود است و برخی از افکت های تصویری که یوبی سافت قول آن ها را داده بود، چندان قابل مشاهده نیست. اما در هر صورت باید توجه داشت که نمایش E3 بازی، روی یک پی سی قدرتمند اجرا می شد و دموی بازی، روی کنسول اکس باکس وان اجرا می شود؛ کنسولی که بنابر شایعات تایید نشده، The Division را با رزولوشنی پایین تر از ۱۰۸۰p اجرا می نماید.

بازی Tom Clancy's The Division قرار است که در تاریخ ۸ مارس (۱۸ اسفند) در اختیار کاربران سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و نیز پی سی قرار گیرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato