در تریلر جدید FarCry: Primal با شخصیت اصلی بازی بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

در تریلر جدید FarCry: Primal با شخصیت اصلی بازی بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

نسخه جدید بازی FarCry که قرار است تحت عنوان Primal تا چند ماه دیگر عرضه شود، داستان این سری بازی را به زمان ماقبل تاریخ خواهد برد؛ یعنی زمانی که انسان، هنوز ظهور تمدن را به چشم ندیده بود و حیوانات عظیم الجثه بر طبیعت فرمانروایی می کردند.

کمپانی یوبی سافت به تازگی تریلری جدید از بازی منتشر کرده که ما را بیشتر با «تاکار»، شخصیت اصلی بازی، آشنا می سازد. تاکار یکی از اعضای گروه Wenja، شکارچیان منطقه Oros در محیط بازی، است؛ گروهی که تعداد زیادی از اعضای آن باقی نمانده و در حال نابودی است. خطرات زیادی در دنیای بی رحم فارکرای در کمین است و قبلیه Udam یکی از مهم ترین آن ها به شمار می آید.

وظیفه تاکار این است که با غلبه بر حیوانات وحشی Oros، مانند ماموت ها و ببرهای دندان خنجری، آن ها را اهلی کرده و در کنار سایر اعضای باقی مانده Wenja به مبارزه با قبیله Udam بشتابد. تریلر جدیدی که یوبی سافت با محوریت تاکار منتشر کرده، در پایین قابل مشاهده است:

اما علاوه بر تریلر تاکار، یوبی سافت ویدیوی دیگری از روند پشت صحنه ساخت بازی منتشر نموده و توضیحاتی درباره چگونگی توسعه Primal ارائه داده است. کارکنان یوبی سافت مونترال توضیح می دهند که در طول گیم پلی، تاکار به کشف محیط وسیع Oros و نجات جان اعضای باقی مانده قبیله Wenja خواهد پرداخت. طبق معمول فارکرای نیز، شخصیت های عجیب و غریبی در داستان حضور دارند که امکانات مورد نیاز تاکار را فراهم می کنند.

در ویدیوی دوم هم چنین، می توان شاهد توضیحاتی درباره زبان مورد استفاده در بازی بود. یوبی سافت ظاهرا با دو تن از پروفسورهای دانشگاه کنتاکی در ارتباط بوده است تا گونه ای جدید از زبان هند و اروپایی برای بازی تدارک بینند. این تریلر را نیز میتوانید در پایین مشاهده کنید:

فارکرای: پرایمال قرار است که در تاریخ ۲۳ فوریه (۴ اسفند) برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه شود؛ نسخه پی سی بازی با اندکی تاخیر و در تاریخ ۱۱ اسفند منتشر خواهد شد. سیستم مورد نیازی پیشنهادی برای اجرای نسخه پی سی بازی نیز در این لینک قابل مشاهده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato