تسلا تیزر جدیدی را برای تبلیغ قابلیت اتوپایلوت خودروهای خود منتشر کرده است

تسلا تیزر جدیدی را برای تبلیغ قابلیت اتوپایلوت خودروهای خود منتشر کرده است

تا پیش از این، شرکت تسلا کمتر برای خودروهای الکتریکی خود و قابلیت های مختلف آنها تیزر تبلیغاتی تهیه می کرد و این کار را بیشتر مشتریان این کمپانی انجام می دادند.

حالا اما این شرکت برای نخستین بار اقدام به تهیه یک تبلیغ ویدئویی کرده است و در آن به معرفی قابلیت اتوپایلوت پرداخته که به صورت خودمختار ماشین را در بخش قابل توجهی از یک مسیر هدایت می کند.

گفتنی است که به خاطر بی احتیاطی هایی که از سوی برخی دارندگان خودروهای تسلا صورت گرفته و همچنین عدم توجه آنها به دستورالعمل های ارائه شده از سوی این کمپانی برای استفاده از قابلیت یاد شده، وقفه هایی در روند ارائه Autopilot این ماشین ها به وجود آمده و برای نمونه امکان فراخوانی آنها از یک شهر به شهر دیگر فعلا به حالت تعلیق قرار دارد.

ویدئویی که اخیرا منتشر شده به خوبی قابلیت های Autopilot را به تصویر می کشد: در این کلیپ با انتخاب گزینه Summon در اپلیکیشن مربوطه، ماشین به صورت خودکار روشن شده و از پارکینگ منزل بیرون می آید و در تمام طول بزرگراه نیز خودش فرایند هدایت و عوض کردن لاین را بر عهده می گیرد و در نهایت نیز ماشین را به صورت دوبل پارک می کند.

همانطور که در ویدئو مشاهده خواهید کرد، در تمام طول مسیر راننده دست های خود را روی فرمان نگه داشته است که دقیقا مطابق با توصیه های قبلی تسلاست.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato