بازی جدید The Walking Dead تا سال 2017 تاخیر خورد

بازی جدید The Walking Dead تا سال 2017 تاخیر خورد

اگر اهل فیلم و سریال باشید، قطعا با نام The Walking Dead آشنایی دارید. این سریال چند سالی است که نظرات بسیاری را به سوی خود جلب کرده و حتی سبب شهرت بیش از پیش کمیک بوک ها هم شده. سال ۲۰۱۲، اولین بازی مهم براساس این داستان توسط Telltale Games ساخته شد و توانست بیشترین جوایز بهترین بازی سال را هم از آن خود کند.

با این حال، توسعه و ساخت بازی براساس دنیای The Walking Dead همچنان ادامه دارد. فصل سوم بازی Telltale در راه است و شرکت Overkill هم مدتی می شود که قصد دارد بازی خود بر مبنای این سری را بسازد اما گویا در سال ۲۰۱۶ قادر به انجام آن نباشیم.

The Walking Dead، ساخته استودیو Overkill یک شوتر Co-op خواهد بود که تفاوت های بنیادین بسیاری با بازی Telltale Games دارد. این تاخیر در پی یافتن شرکای تجاری جدید رخ داده است. در واقع Overkill حالا فرصت ارائه بازی خود در بخشی از آسیا را هم دارد، بنابراین توسعه محتوای مناسب محلی (از جمله زبان و صداگذاری) نیازمند زمان بیشتری است.

در بیانیه منتشر شده توسط شرکت، نوشته شده: «OVERKILL's The Walking Dead همزمان با آماده سازی نسخه آسیایی، نسخه غربی نیز با محتوای بیشتر گسترش می یابد. برای به حداکثر رساندن فرصت ها، Starbreeze ،۵۰۵ Games و Skybound تصمیم گرفتند تا بازی را در تمامی بازارها طی نیمه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه کنند.»

اگر این عنوان از لحاظ کیفی قابل قبول باشد، احتمال موفقیت بیشتر استودیو Overkill بالا می رود اما اگر با یک بازی معمولی در سال ۲۰۱۷ رو در رو شویم، احتمال شکست بسیار بالا می رود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato