مایکروسافت می خواهد درون کاورهای کتابی موبایل هایش نمایشگر ثانویه تعبیه کند

مایکروسافت می خواهد درون کاورهای کتابی موبایل هایش نمایشگر ثانویه تعبیه کند

اگر ایده نمایشگر ثانویه برای تلفن هوشمند خود را دوست دارید، باید بگوییم که مایکروسافت ممکن است به زودی محصولی را با در نظر داشتن همین مساله رونمایی کند.

براساس اعلام سایت WM Power User، واحد تحقیقات این شرکت ساکن ردموند که با نام مایکروسافت ریسرچ شناخته می شود در حال حاضر مشغول کار روی کاورهای کتابی است که نمایشگرهای همیشه روشن و کم مصرفی را در خود جای داده اند.

همانطور که در تصویر می توانید ببینید این نمایشگرهای کم مصرف که احتمالا هم از تکنولوژی جوهر الکترونیکی بهره می گیرند احتمالا هم اندازه با نمایشگر اسمارت فونی هستند که همراه با آن مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایشگرهای ثانویه در موارد مختلفی سودمند واقع خواهند شد: می توانند نقش کیبوردهای QWERTY را ایفا کنند، نوتیفیکیشن های شما را با تمام جزئیات نمایش دهند و در زمان نوشتن ایمیل سودمند واقع شوند (مثلا با نمایش تقویم به صورت کامل).

شرکت روسی YotaPhone البته پیشتر تلفن های همراه خود را همراه با نمایشگرهای ثانویه بهره مند از جوهرهای الکترونیکی معرفی کرده بود و جدیدترین محصول آن YotaPhone 2 نام دارد اما رویکرد اتخاذ شده از سوی آن کاملا متفاوت از مایکرسافت بود؛ در طرح یوتافون، نمایشگر ثانویه بخشی از بدنه خود موبایل است که در قسمت پشت آن کار گذاشته شده یا اصطلاحا امبد شده است.

طبق گزارشات، مایکروسافت ریسرچ مشغول مذاکره با واحد لومیاست تا ببیند که آیا آن واحد می تواند این کاورهای کتابی را همراه با نمایشگرهای امبد به محصولاتی واقعی بدل نماید یا خیر.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato