اوپو:‌ در MWC امسال منتظر رونمایی از تکنولوژی هایی نفس گیر باشید

اوپو:‌ در MWC امسال منتظر رونمایی از تکنولوژی هایی نفس گیر باشید

کمپانی اوپو امروز با انتشار پوستری یکبار دیگر حواس ها را معطوف خود ساخته و در این پوستر آورده منتظر رونمایی از تکنولوژی هایی نفس گیر در رویداد کنگره جهانی موبایل امسال باشید. فناوری هایی که گفته می شود احتمالاً به دوربین تلفن های هوشند و همچنین شارژ کردن آنها مربوط خواهند شد.

ناگفته نماند که برند چینی مورد بحث در ابداع راهکارهای نوین، متفاوت و کاربردی سابقه ای درخشان دارد و پیش از این نیز شیوه هایی بدیع را در زمینه ی شارژ اسمارت فون ها و همچنین دوربین شان به کار بسته است.

در این راستا، می توان به فناوری شارژ‌ سریع «VOOC» اشاره داشت که شیوه ای مشابه راه حل کوالکام محسوب می گردد ولی قادر است با وارد کردن انرژی ۲۵ واتی به باتری موبایل، ظرفیت آن را بسیار سریع تر از حد معمول پر کند. البته کسی چه می داند شاید اوپو قصد داشته باشد یک روش شارژ‌ وایرلس جدید را معرفی نماید.

در مبحث دوربین ها نیز شرکت مورد اشاره قبلاً در موبایل های N1 و N3 خود برای اولین بار ماژول هایی با قابلیت چرخش را به کار بست و لوازم جانبی مبتنی بر NFC را راهی بازار ساخت که امکان زوم اپتیکال را به موبایل هایش می افزودند.

Find 7 هم دیوایس دیگری به حساب می آید که می توانست با تکیه بر راهکاری نرم افزاری تصاویری ۵۰ مگاپیکسلی را به ثبت برساند و حالا باید تا برگزاری کنگره جهانی موبایل در اسفند ماه منتظر بمانیم تا مشخص شود اوپو قرار است چگونه شگفت زده مان کند.

نظر شما در این رابطه چیست و فکر می کنید اوپو بنا دارد از چه فناوری هایی رونمایی به عمل آورد؟

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato