آیفون 7 با ایربادهای حذف کننده نویز همراه خواهد بود [شایعه]

آیفون 7 با ایربادهای حذف کننده نویز همراه خواهد بود [شایعه]

در مورد آیفون ۷ و حذف جک هدفون آن شایعات متعددی وجود دارد و بر اساس شواهد موجود به احتمال زیاد این درگاه از موبایل های آتی اپل حذف خواهد شد. در همین راستا، باز اخبار متنوعی در مورد اینکه هدفون های بعدی این تلفن هوشمند چگونه خواهند بود نیز در گوشه و کنار فضای مجازی خودنمائی می کنند. از جمله می توان به شایعات ساخت و عرضه ی ایربادهای بلوتوث و بی سیم با پورت های لاتنینگ اشاره نمود.

اما فارغ از مواردی که تاکنون وجود داشته، امروز خبری نو منتشر شده که از آمدن نوعی EarPod با قابلیت حذف نویز حکایت دارد.

این شایعه را Cirrus Logic که تامین کننده چیپ های صوتی برای ایربادهای کمپانی اپل و چند موبایل ساز دیگر است، منتشر نموده. مدیر عامل این شرکت، «جیسون رود» در مصاحبه ی اخیر خود در زمینه عایدی مالی شرکتش به این نکته نیز اشاره نمود که آنها در حال حاضر با یکی از بزرگ ترین مشتری های خود در حال تولید و توسعه تکنولوژی جدیدی هستند.

او همچنین وعده داده که امسال چندین محصول متنوع را تولید و روانه بازار خواهند کرد. «رود» با اینکه کاملا مراقب بود تا در مورد جزئیات این طرح حرفی بیان نکند و نامی را به زبان نیاورد اما همزمان پیغام خود را نیز در لفافه به گوش سرمایه گذاران Cirrus رساند.

او همچنین اعلام نموده حدود ۷۶ درصد از تجارت این موسسه با شرکت اپل صورت می گیرد. از این رو می توان گفت آینده و سرنوشت آن نیز به این شرکت آمریکائی بستگی دارد.

بر اساس گزارشات موجود، شرکت تولید کننده ابزار صوتی در حال حاضر در زمینه تولید ایربادهایی که موسیقی را از طریق پورت لایتنیگ پخش کند با کمپانی اپل همکاری می نماید و به نظر می رسد ایرپادهای جدید قابلیت حذف نویز نیز داشته باشند.

نظرات ۴۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato