پیتر مولینیو، سازنده سری بازی Fable خبر بازنشستگی خود را تکذیب کرد

پیتر مولینیو، سازنده سری بازی Fable خبر بازنشستگی خود را تکذیب کرد

اوایل صبح روز گذشته، اکانت پیتر مولینیو، سازنده سری بازی Fable، مجموعه ای توییت در شبکه اجتماعی توییتر ارسال نمود که خبر از بازنشستگی وی می داد؛ اما دقایقی بعد مشخص شد که اکانت وی هک شده بوده است. در توییت های فرستاده شده از سوی هکر هم چنین گفته شده بود که بازی جدید مولینیو، یعنی Godus، نیز کنسل شده و دیگر عرضه نخواهد شد.

اما مولینیو دقایقی بعد از انتشار این خبر، کنترل اکانت خود را به دست گرفت و اعلام نمود که هیچ یک از اخبار مربوط به بازنشستگی وی یا متوقف شدن روند ساخت Godus حقیقت ندارد.

پیتر مولینیو، شهرت خود را تا حد زیادی مدیون ایجاد سبکی جدید به نام God Game است که برای اولین بار در بازی Populous وی مورد استفاده قرار گرفت. مولینیو هم چنین در نقش مغز متفکر عناوین ارزشمندی همچون Dungeon Keeper ،Black & White و نیز سری بازی Fable ظاهر شده است.

روند ساخت بازی جدید مولینیو تحت عنوان Godus، در سال ۲۰۱۲ و با جمع سرمایه عمومی شروع شد و از آن زمان، استودیوی تازه تاسیس ۲۲cans مشغول به توسعه این عنوان بوده است. بازی مورد بحث، موفق به جذب سرمایه ۸۵۰ هزار دلاری در وب سایت کیک استارتر شد و اعلام شده بود که ارتباطی مستقیم با اپلیکیشن Curiosity خواهد داشت؛ اپلیکیشنی که قرار بود زندگی برنده خود را دگرگون کند، اما ظاهرا مولینیو به قول خود عمل نکرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato