اشتراک گذاری کیبورد و کلیپ بورد میان پی سی و موبایل به قابلیت های AirDroid اضافه شد

اشتراک گذاری کیبورد و کلیپ بورد میان پی سی و موبایل به قابلیت های AirDroid اضافه شد

اپلیکیشن AirDroid با بروزرسانی به نسخه ۳.۲، به ابزار و قابلیت های جدیدی برای مدیریت از راه دور گجت های اندرویدی مجهز شده است. برای دسترسی به بعضی از آنها می بایست اپلیکیشن دسکتاپ AirDroid را به نسخه جدید ارتقا دهید، و ضمنا ممکن است احتیاج به روت کردن گجت خود داشته باشید.

مهم ترین قابلیت اضافه شده به اپ، امکان برقراری ارتباط میان کیبورد رایانه و موبایل است، به گونه ای که با تایپ از رایانه حالا می توانید فیلدهای خالی نوشته در موبایل را پر کنید. برای شروع استفاده از این قابلیت، کافیست نرم افزار دسکتاپ AirDroid را در ویندوز یا مک اجرا کرده و موبایلتان را به رایانه متصل کنید، سپس با اشاره روی آیکن دوربین دو چشمی، سرویس AirME را به راه بیندازید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با تأیید ارتباط و فعالسازی روت، حالا می توانید نوشته های کیبورد رایانه تان را به سیستم عامل اندروید منتقل کنید. این بروزرسانی همچنین امکان تبادل متن های کپی شده از کلیپ بورد رایانه را به موبایل و بالعکس نیز فراهم نموده. نسخه ۳.۲ AirDroid از این پس هنگام فعال بودن AirMirror، صفحه نمایش موبایل را تاریک می کند و همچنین از پس پاسخ به نوتیفیکیشن های اسکایپ و لاین به طور مستقیم از دسکتاپ هم بر می آید.

مضاف بر این موارد، اضافه شدن قابلیت فیلمبرداری از سیستم عامل با AirMirror و رفع بعضی باگ ها هم از دیگر تغییرات صورت گرفته در آخرین نسخه اپلیکیشن AirDroid هستند.

برای دانلود نسخه اندروید به صورت دستی، می توانید به سایت APK Mirror مراجعه کنید و توجه داشته باشید که برای دسترسی به قابلیت های جدید، حتما می بایست نسخه ویندوز یا OS X اپ را به ورژن ۳.۳ ارتقا داده باشید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato