انتشار تصاویر زنده از لومیا ۸۵۰؛ موبایلی که توسعه اش در هاله ای از ابهام قرار دارد

انتشار تصاویر زنده از لومیا ۸۵۰؛ موبایلی که توسعه اش در هاله ای از ابهام قرار دارد

ساعتی پیش تصاویری منتشر شد از تلفن هوشمند لومیا ۸۵۰، پروژه ای که در مایکروسافت با نام رمز «Honjo» شناخته می شود.

البته در هفته گذشته خبری منتشر گشت مبنی بر اینکه اهالی ردموند توسعه این تلفن هوشمند را لغو کرده اند اما همچنان چندان هم مشخص نیست که محصولات سری لومیا چه سرنوشتی خواهند داشت. به طوری کلی ولی می توان گفت که لومیا ۸۵۰، از نظر ظاهری شباهت زیادی با لومیا ۹۵۰ دارد و از همان بدنه پلاستیکی بهره می برد.

در کنار این تصاویر اطلاعاتی هم منتشر شده که از نمایشگر ۵.۴ اینچی این دستگاه خبر می دهد. این در حالیست که مایکروسافت همانند پرچمداران کنونی لومیا، در این موبایل هم از حسگر تشخیص عنبیه چشم بهره گرفته است.

بر اساس همین چند تصویر می توان دید که این دستگاه از رابط micro-USB استفاده می کند و همین موضوع حکایت از عدم وجود قابلیت «کانتینیوم» در لومیا ۸۵۰ خواهد داشت. در صورتی که مایکروسافت این تلفن همراه را به دست عاشقان ویندوز موبایل برساند، آن را در رنگ های طلایی، مشکی و خاکستری عرضه خواهد کرد.

در نقطه کنونی به طور کلی مشخص نیست که آیا لومیا ۸۵۰ همچنان در دست توسعه است یا پروژه آن از سوی اهالی ردموند به طور کلی لغو شده. طرفدارن موبایل های سری لومیا و ویندوز موبایل در همین رابطه باید در انتظار خبرهای تکمیلی باشند.

honjo-2

honjo-3

honjo-4

honjo-5

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato