اپل مشغول تست دوربین های دوگانه مختلف برای استفاده در آیفون 7 پلاس است

اپل مشغول تست دوربین های دوگانه مختلف برای استفاده در آیفون 7 پلاس است

شرکت تایوانی Largan Technology در کنار تولید کنندگان لنز دوربین در ژاپن و چین نمونه هایی از دوبین های مجهز به لنز دوگانه خود را به منظور تست برای اپل ارسال کردند تا در صورت تمایل از آنها در نسل بعدی آیفون استفاده نماید.

منبع این خبر که ظاهرا با تامین کنندگان قطعه برای اپل همکاری دارد اعلام کرده که Largan در حال حاضر بالغ بر ۶۰ درصد از دوربین های مورد نیاز اپل را تامین می کند و همین مساله این تصور را در ذهن برخی از تحلیلگران بازار به وجود آورده که شرکت آمریکایی برای کم کردن خطرات احتمالی این تصمیم، دوربین های دوگانه مورد نیاز خود را از دیگر تولیدکنندگان تامین خواهد نمود.

سایت تایوانی DigiTimes در مورد برنامه های اپل برای محصولات آتی اش به اطلاعات پراکنده ای اشاره کرده است اما منابع اطلاعاتی استناد شده در گزارش این سایت، پیشتر ثابت کرده اند که کاملا موثق و قابل اطمینان هستند.

در این گزارش همچنین به اظهار نظرهای مینگ چی کو تحلیلگر شرکت KGI Securities اشاره شده که ادعا کرده دو نسخه مختلف از آیفون ۷ پلاس هم اکنون در دست توسعه است که یکی به دوربین اصلی و جلویی iSight مجهز شده و دیگری از دوربین دوگانه بهره می برد.

نسخه ای از آیفون ۷ پلاس که گفته می شود یک دوربین دوگانه را در خود جای داده از الگوریتم های تصویربرداری ارائه شده توسط شرکتی به نام Linx Imaging بهره خواهد برد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato