جیمیل به رقم یک میلیارد کاربر فعال در ماه رسید

جیمیل به رقم یک میلیارد کاربر فعال در ماه رسید

کمپانی آلفابت امروز در طی گزارش دستاوردهای خود در سه ماهه چهارم سال گذشته میلادی اعلام نمود که سرویس ایمیلش، یعنی جیمیل رکورد قابل توجهی را رقم زده. به ادعای گوگل این سرویس در حال حاضر یک میلیارد کاربر فعال به صورت ماهانه دارد که آمار قابل توجهی به شمار می رود.

باید گفت رشد سرویس پست الکترونیکی گوگل باورنکردنی بوده زیرا این شرکت در بهار سال گذشته اعلام نموده بود جیمیل ۹۰۰ میلیون کاربر فعال دارد.

همچنین جالب است بدانید جیمیل تنها سرویس شرکت مورد بحث نیست که بالای یک میلیارد کاربر دارد، بلکه در واقع هفتمین محصول این کمپانی با این حجم زیادِ کاربر به شمار می رود. به طوری که سرویس هایی همانند جستجو، کروم، اندروید، گوگل پلی، مپس و یوتوب نیز مورد استفاده بسیاری از مردم در سراسر جهان قرار دارند.

موضوع قابل توجه دیگری که می توان در مورد این سرویس الکترونیکی بیان نمود، پاسخ های هوشمند و اتوماتیکی است که در جواب به نامه های دریافت شده ارسال می شوند. این قابلیت با تحلیل محتوای نامه ی دریافتی، به صورت خودکار پاسخی که لازم باشد را برای مخاطب ارسال می نماید. به گزارش شرکت سازنده، این سیستم هوشمند جیمیل حدود ۱۰ درصد از تمامی نامه هایی که از طریق اپلیکیشن موبایلی جیمیل ارسال می شوند را به خود اختصاص داده.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato