نینتندو خبر از لغو احتمالی پروژه «کیفیت زندگی» می دهد

نینتندو خبر از لغو احتمالی پروژه «کیفیت زندگی» می دهد

دستگاه پایشگر خواب نینتندو، برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ و با نام «کیفیت زندگی - Quality of Life» معرفی شد و قرار بود که تا پایان ماه مارس میلادی به بازار عرضه شود؛ اما ظاهرا این دستگاه در تاریخ مقرر عرضه نخواهد شد، البته این احتمال نیز وجود دارد که هیچگاه عرضه نشود.

تاتسومی کیمیشیما، مدیرعامل و رییس نینتندو، به تازگی و بعد از انتشار گزارش مالی این کمپانی ژاپنی، به صحبت درباره QOT در یک جلسه پرسش و پاسخ پرداخته و توضیح داده که به عقیده نینتندو، این دستگاه پایشگر خواب، احتمالا در جذب مخاطبان ناموفق بماند. با این حال، نینتندو قرار نیست که پروژه را به طور کامل متوقف کند و کیمیشیما می گوید که فعالیت های کمپانی مورد بحث در این حوزه گسترش خواهد یافت.

تولید QOL قرار بود با همکاری Resmet صورت گیرد؛ شرکتی فعال در زمینه تولید دستگاه های پایشگر خواب که در چند سال به قطب مهمی در این حوزه تبدیل شده است؛ بنابراین انتظار می رفت که دستگاه مورد بحث، پتانسیل تکنولوژیکی بالایی داشته باشد. QOL در ابتدا قرار بود با استفاده از «سنسور جنب و جوش» که در کنسول Wii از آن بهره گرفته شده بود، پدید آید؛ اما ساتورو ایواتا، مدیرعامل اسبق نینتندو، خبر از حذف این سنسور داد چرا که عملکرد مطلبوی نداشت.

نینتندو بدون شک دوران سختی را پشت سر می گذارد.بعد از شکست پلتفرم Wii U و کاهش فروش کنسول دستی ۳DS، نینتندو حالا به عرضه چند اپلیکیشن روی موبایل های هوشمند متوصل شده و امیدوار است که از این طریق، درآمد خود را افزایش دهد. در همین حال، مدتی طولانی است که شایعاتی درباره کنسول جدید آن ها تحت عنوان NX به گوش می رسد که اگر درست باشند، با پلتفرمی کاملا متفاوت نسبت به کنسول های رایج مواجه خواهیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato