واتس اپ سقف تعداد کاربران در چت های گروهی را افزایش داد

واتس اپ سقف تعداد کاربران در چت های گروهی را افزایش داد

سرویس پیام رسانی محبوب واتس اپ، حدود یک ماه پیش به موفقیتی عظیم دست یافت و اعلام کرد که از مرز داشتن یک میلیارد کاربر فعال در ماه عبور کرده است. فیسبوک حدود دو سال پیش، سرویس واتس اپ را زیر پرچم خود آورد و ماه گذشته اعلام نمود که استفاده از واتس اپ رایگان بوده و دیگر نیازی به پرداخت ۱ دلار نیست.

این تصمیم فیسبوک سبب شد که واتس اپ بیش از پیش محبوب شده و کاربران بیشتری نسبت به استفاده از آن تمایل نشان دهند. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که به صورت روزانه، بیش از ۴۲ میلیارد پیغام میان کاربران رد و بدل می شود. در همین حال، بیش از ۱ میلیارد گروه چت در واتس اپ وجود دارد و کاربران آن ها، به صورت روزانه ۱.۶ میلیارد عکس و ۲۵۰ میلیون ویدیو با یک دیگر به اشتراک می گذارند.

اپلیکیشن واتس اپ دائما بروزرسانی می شود و هر از چندگاهی، قابلیت های کارآمدی نظیر تماس صوتی، که سال پیش عرضه شد، با خود به همراه می آورد. اما آپدیت اخیر واتس اپ، قابلیتی دارد که برای گروه های چت بزرگ بسیار مفید واقع خواهد شد. واتس اپ پیش از این سقف ۱۰۰ کاربر را برای گروه ها تعیین کرده بود؛ اما از این پس این تعداد به ۲۵۶ نفر افزایش یافته است.

آپدیت جدید فعلا در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته و هنوز تکلیف سیستم عامل های ویندوز فون یا بلک بری نامشخص است. نسخه جدید اپلیکیشن مورد بحث، صرفا همین قابلیت را در خود جای داده و تغییر دیگری در هیچ یک از بخش های آن به چشم نمی خورد. در نهایت شاید تعیین سقف ۲۵۶ نفری برای گروه ها، چندان تفاوتی برای کاربران عادی ایجاد نکند اما مسلما صاحبان کار و تجارت نفع زیادی از این قابلیت خواهند برد.

WhatsApp Messenger
  • WhatsApp Messenger
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: WhatsApp Inc.
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۵۲.۴ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


اپ‌استور

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato