بازنشستگی فراری FF و معرفی مدل جایگزین GTC4 Lusso

بازنشستگی فراری FF و معرفی مدل جایگزین GTC4 Lusso

فراری FF را می توان یکی از معدود مدل های چهار نفره فراری و اولین محصول دو دیفرانسیل این کمپانی نامید که قرار بود قشر تازه ای از مشتریان را به خصوص در مناطق سردسیر جذب برند فراری کند.

FF علیرغم استفاده از پیشرانه ۱۲ سیلندر و پرقدرت می توانست به لطف استفاده از سیستم دو دیفرانسیل بسیار پیشرفته و کارآمد خود حتی در شرایط برفی و بر روی جاده یخ زده نیز عملکردی در خود توجه را از خود نشان دهد اما آنطور که از شواهد بر می آید این فراری حداقل به سبب طراحی متفاوت بدنه اش، چندان مورد توجه مشتریان واقع نشد.

FERRARI-2

حالا اما فراری با انجام فیس لیفتی مختصر و توسعه نرم افزاری و مکانیکی، نام این خودرو را به کلی تغییر داده و برای سال ۲۰۱۷ مدل تازه GTC4 Lusso را با قدرت تولیدی ۶۸۰ اسب بخار به بازار خواهد فرستاد.

FERRARI-1

تغییرات بدنه شامل سپر جلو و اسپویلر سقفی و ...موجب بهبود شرایط آیرودینامیکی خودرو می شوند. در فضای درون کابین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به روز شده اند و حالا سرنشینان می توانند از یک نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی بهره مند شوند.

FERRARI-5

فرمان نیز به لطف استفاده از ایربگ کوچکتر، نسبت به قبل کاهش ابعاد را تجربه کرده و هماهنگی بیشتر با سایر اجزای کابین دارد.

FERRARI-4

زیر درب موتور یک پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶.۲ لیتری با قدرت ۶۸۰ اسب بخار و گشتاور حدود ۷۰۰ نیوتن متر قرار گرفته که می تواند شتاب گیری ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را ظرف ۳.۴ ثانیه تضمین کند.

FERRARI-6

این درحالیست که حداکثر سرعت ۳۳۵ کیلومتر بر ساعت این مدل تفاوتی با FF نخواهد داشت. براساس اطلاعات اولیه به نظر می رسد که GTC4 Lusso در نمایشگاه ژنو به شکل رسمی رونمایی شود.

FERRARI-3

FERRARI-8

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato