معرفی Ringtone Maker؛ اپلیکیشنی برای ساخت رینگتون و ویرایش فایل های صوتی

تعیین یک زنگ مناسب برای آگاهی از تماس های تلفنی، از جنبه های مختلفی اهمیت دارد. باید صدایی را برگزینید که در محیط های شلوغ به راحتی به گوش برسد، در محیط آرام صدای گوشخراشی تولید نکند و از همه مهم تر، آهنگی مطابق سلیقه خودتان باشد.

اگر آهنگی با همین شرایط در حافظه موبایل تان دارید، با اپلیکیشن Ringtone Maker می توانید آن را از نقطه دلخواه برش زده و از آن به عنوان رینگتون، صدای اعلان ها و آلارم ساعت بهره بگیرید.

Ringtone Maker 2

Ringtone Maker از فرمت های WAV، AAC، ۳GPP، AMR و MP4 برای ساخت رینگتون پشتیبانی می کند، هر چند که بیشترین امکانات خود را برای فایل های Mp3 در اختیارتان می گذارد.

با بارگذاری فایل های صوتی در این اپلیکیشن، نمودار موجی آنها برایتان نمایان می شود تا بتوانید از طریقش آهنگ را به طور بسیار دقیق و از همان نقاطی که می خواهید، برش بزنید. مضاف بر این، امکان افزایش حجم صدا به بالاتر از حالت نرمال و امکان فید کردن رینگتون در آغاز و پایان هم برایتان مهیا شده.

نکته بسیار خوب در مورد Ringtone Maker، باز کردن آرشیو موسیقی شما به صورت درون برنامه ای است. به لطف این قابلیت، می توانید به سرعت آهنگ مورد علاقه تان را بیابید و پس از ساخت رینگتون، آن را از محیط اپ به عنوان رینگتون پیش فرض موبایل (یا یک مخاطب خاص) انتخاب نمایید.

Ringtone Maker به غیر از ساخت رینگتون، یک رکوردر داخلی هم دارد که با آن می توانید به ضبط صدا پرداخته و سپس آن را از نقاط دلخواه برش زده و ویرایش کنید. این اپلیکیشن کارآمد را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی تان داشته باشید.

Ringtone Maker
  • Ringtone Maker
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Big Bang Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۵ مگابایت
دانلود


نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟