اندازه نمایشگر HTC One M10 مشخص شد

اندازه نمایشگر HTC One M10 مشخص شد

در روزهای جاری بیشتر توجه اهالی رسانه و علاقمندان به دنیای تکنولوژی به موبایل هایی معطوف شده که از سوی دو شرکت کره ای سامسونگ و ال جی در دست توسعه هستند.

در این میان شرکت HTC سال گذشته پرچمدار خود را در کنگره جهانی موبایل رونمایی کرد و مشخص نیست در هفته های پیش رو شاهد ارائه پرچمدار بعدی کمپانی تایوانی در MWC باشیم یا خیر.

خود HTC هنوز در رابطه با این مسئله هیچ نشانه ای بروز نداده و از طرفی افشا کنندگان اطلاعات نیز باور دارند که این تلفن هوشمند مدتی دیگر از راه خواهد رسید. تنها موردی که تا کنون در خصوص One M10 به گوش رسیده اینکه از ظاهری شبیه به One A9 برخوردار خواهد بود.

امروز ولی مشخص شده که One M10 از نمایشگری ۵.۲ اینچ برخوردار خواهد بود. لازم به اشاره است که در پرچمدار کنونی با نام One M9، از نمایشگری ۵ اینچ با رزولوشن ۱۰۸۰p استفاده شده در حالی که حالا گفته می شود میزان کیفیت تصویر نیز در کنار اندازه، افزایش داشته و به رزولوشن ۲K دست یافته.

افزایش اندک و ۰.۲ اینچی در نمایشگر One M10 موضوع چندان عجیبی نیست. این روزها کاربران به پرچمداران ۵.۵ و ۵.۷ اینچ کاملا عادت کرده اند. تا همین چند سال پیش نمایشگرهای ۵ اینچ بیش از اندازه بزرگ و نامتعارف به شمار می رفتند اما حالا گویا همین اندازه تا حدی کوچک به شمار می رود و شرکت HTC به همین دلیل تصمیم دارد آن را به ۵.۲ اینچ برای پرچمدار موبایل های خود برساند.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato