قیمت باندل های آکیلس ریفت به همراه پی سی اعلام شد

قیمت باندل های آکیلس ریفت به همراه پی سی اعلام شد

در عوض خرید کارت گرافیک و پردازنده قوی تر جهت آماده سازی برای آکیلس ریفت، این کمپانی و شرکایش برای تان نقشه های ویژه ای دارند. از هفته آینده می توانید کامپیوترهایی که برای اجرای برنامه ها و بازی های واقعیت مجازی آماده هستند را پیش خرید کنید.

این برنامه که اواخر تابستان معرفی شده بود، همکاری میان آکیلس و شرکت هایی چون ایسوس، Alienware و Dell است. شرکت های مذکور با ارائه کامپیوترهای قدرتمند خود تحت عنوان برنامه Oculus Ready PC، تجربه واقعیت مجازی را سهل الوصول تر خواهند نمود.

محصولات این شرکت ها از فناوری های انویدیا و اینتل بهره می گیرند و اگر خواستار آن هستید، می توانید از ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) نسبت به خریدشان اقدام کنید. حداقل قیمت این کامپیوترها برای مدت محدودی ۱۴۹۹ دلار اعلام شده و پس از آن شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

تمامی باندل ها شامل یک پی سی قدرتمند، هدست آکیلس ریفت، سنسور، ریموت، کنترلر اکس باکس وان و دو بازی Lucky's Tale و EVE: Valkyrie خواهند بود. اگرچه تا چند روز دیگر خرید دستگاه ها امکان پذیر خواهد بود اما تا ماه آوریل قرار نیست هدست و کامپیوتر جدید خود را دریافت کنید.

آکیلس ریفت اواخر ماه مارس سال جاری میلادی برابر با اوایل فروردین ۹۵ با قیمت ۶۰۰ دلار به شکل رسمی عرضه خواهد شد اما با توجه به حجم بالای تقاضا، احتمالا طی چند ماه ابتدایی، دستیابی به آن اندکی دشوار باشد.

oculus_ready_pc-1

oculus_ready_pc-2

oculus_ready_pc-4

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato