شرکت Mad Catz می گوید تعداد کنسول های فروخته شده از 60 میلیون فراتر رفته است

شرکت Mad Catz می گوید تعداد کنسول های فروخته شده از 60 میلیون فراتر رفته است

چندی پیش، کمپانی الکترونیک آرتز ادعا کرد که مایکروسافت و سونی مجموعا موفق به فروش ۵۵ میلیون واحد کنسول بازی شده اند. هنوز دو هفته از این ماجرا نگذشته است که کمپانی Mad Catz، ناشر بازی راک بند ۴، این رقم را ۶۰ میلیون تخمین زده است.

مدیر امور مالی این شرکت، David McKeon، ارقام را در جلسه و گزارش فصل سوم سال مالی شان اعلام نمود. وی همچنین معتقد است که تا پایان سال ۲۰۱۸، سه سال دیگر، مجموع فروش دو کنسول روی هم رفته از ۱۵۰ میلیون واحد گذر خواهد کرد.

اگر ادعای مدیر ارشد Mad Catz صحت داشته باشد، یعنی شاهد پیشرفت قابل توجه سرعت فروش کنسول ها در بازار هستیم. گرچه بعید به نظر می رسد در عرض دو هفته، آن هم در ماه های ابتدایی سال میلادی، سونی و مایکروسافت توانسته باشند که ۵ میلیون کنسول بفروشند.

تقریبا ۴۰ روز پیش، در تاریخ ۳ ژانویه، سونی میزان فروش کنسول خود را ۳۶ میلیون واحد اعلام کرد. با در نظر گرفتن رقم ۳۶ میلیونی برای پلی استیشن ۴، پس می توان نتیجه گرفت که اکس باکس وان هم حدودا ۱۹ میلیون فروش داشته.

تا به امروز شاید رقم اکس باکس وان های فروخته شده از مرز ۲۰ میلیون گذشته باشد و در سوی دیگر نیز سونی فاصله ای تا ۴۰ میلیونی شدن ندارد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato