گوگل پس از دو سال نسخه اندرویدی اپلیکیشن My Maps را بروزرسانی کرد

گوگل پس از دو سال نسخه اندرویدی اپلیکیشن My Maps را بروزرسانی کرد

اپلیکیشن نقشه My Maps برای اندروید، به تازگی بروزرسانی جدیدی از سوی گوگل دریافت کرده که به آن ظاهر و تجربه ای جدید می بخشد. گوگل می گوید که اپ مورد بحث را مجددا از نو پی ریزی کرده. با My Maps، شما می توانید نقشه معینی برای ردیابی نقاطی که بیشتر از جاهای دیگر برایتان اهمیت دارد بسازید و ضمنا نقطه ای که در آن قرار دارید را به طور دقیق نشانه گذاری نمایید.

با این بروزرسانی، بسیاری از نقاطی که روی نقشه My Maps در نظر می گیرید در حالت Street View قابل مشاهده شده اند، بنابراین از این به بعد می توانید در My Maps تصاویر واقعی خیابان ها را هم مشاهده کنید. مضاف بر این، امکان تماشای تصاویر و ویدئوهای مربوط به نقاط مختلف هم به اپ اضافه شده و قادرید به سمت نقاط ذخیره شده مسیریابی هم بکنید.

در نسخه جدید اپلیکیشن هنگام ساخت یک نقشه، حالا می توانید مکان های جدید را هم به صورت درون برنامه ای به نقشه دست سازتان اضافه کنید. البته توجه داشته باشید که نباید My Maps را با Google Maps اشتباه بگیرید.

My Maps کاربردهای متفاوتی نسبت به اپلیکیشن اصلی نقشه گوگل دارد. با آن می توانید برای دوستانی که می خواهند به شهر محل زندگی شما سر بزنند، یک نقشه از نقاط جالب و دیدنی شهر ساخته و پیشنهادات خود را در آن علامت گذاری کنید. بنابراین از طریق این اپ قادرید دوستان و آشنایان خود را به یک تور مجازی دعوت کنید.

اپلیکیشن My Maps را می توانید هم اکنون و به رایگان از گوگل پلی دانلود نمایید.

Google My Maps
  • Google My Maps
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Google Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۶.۴ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato