سامسونگ دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی کند؛ تولید انبوه نمایشگرهای گلکسی اس ۷ اج از هم اکنون آغاز شده

سامسونگ دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی کند؛ تولید انبوه نمایشگرهای گلکسی اس ۷ اج از هم اکنون آغاز شده

انتظار می رود در آینده ای بسیار نزدیک، یعنی ۲۱ فوریه مصادف با یکشنبه دوم اسفند، کمپانی کره ای سامسونگ طی رویدادی که در کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون برگزار خواهد کرد از تلفن های هوشمند گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج پرده بردارد.

در همین راستا امروز و از طریق یکی از منابع داخل شرکت خبر رسیده است که برند یاد شده از قدری پیش تر تولید نمایشگری های ۵.۵ اینچی -دارای لبه های خمیده- مورد نیاز برای مدل "اج" آتی را در یکی از کارخانه هایش در شهر «Asan» آغاز کرده است، تا از دردسرها و اشتباهاتی که در بحث ساخت و عرضه مدل اس ۶ اج، یا همان نسل فعلی کهکشانی ها پیش آمد جلوگیری به عمل آورد.

ناگفته نماند گزارش های قبلی حاکی از آن هستند که سامسونگ در زمان تولید و عرضه اولیه نخستین اسمارت فون دارای نمایشگر مجهز به دو لبه ی خمیده خود، در محاسبه میزان تقاضا برای آن دچار اشتباه شده بود و علیرغم درخواست های زیاد برای این دستگاه کره ای ها موجودی کافی برای پاسخگویی به نیاز بازار را در اختیار نداشتند.

امسال اما شرکت مورد اشاره ظاهراً از اشتباهی که در بالا به آن پرداختیم درسی گران بها گرفته و همه ی توان خطوط تولید A2 و A3 کارخانه ی شهر Asan را به کار بسته تا ۹ میلیون پنل OLED را طی یک ماه آماده سازد تا چنانچه یکبار دیگر با تقاضا و استقبال بیش از حد کاربران مواجه شد دیگر مسئله ی خاصی وجود نداشته باشد.

از طرف دیگر طی خبر بالا و یادداشتی که از طریق منابع داخلی سامسونگ به بیرون درز یافته، مجدداً این نکته خاطر نشان شده که گلکسی اس ۷ اج دارای نمایشگری ۵.۵ اینچی خواهد بود. انتخابی که به نظر می آید سبب شود دیگر برند مورد بحث دست به تولید یک نسخه با پسوند پلاس (همانند اس ۶ اج پلاس) نزند.

از همه ی این تفاسیر که گذر کنیم نباید فراموش کرد که دوم اسفند ماه بسیار نزدیک است و به زودی حقیقتی که در پی این شایعات وجود دارد فاش خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato