با Xperia Ear، دستیار هوشمند جدیدتان آشنا شوید

با Xperia Ear، دستیار هوشمند جدیدتان آشنا شوید

امسال نه شایعه ای در ارتباط با Xperia Z6 شنیدیم و نه قرار بود که چنین تلفن همراهی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ معرفی شود. بدون این دستگاه، ژاپنی ها نسبتا دست خالی پا به میدان گذاشتند ولی شایعه یک دستگاه به نام Smart Ear شنیده می شد که در این رابطه، سونی ما را ناامید نکرد.

این قطعه ی جدید که البته نه Smart Ear، بلکه Xperia Ear نام دارد، امروز صبح در کنفرانس خبری سونی معرفی شد. اگرچه شباهت آن به Moto Hint غیر قابل انکار است اما کارایی Xperia Ear در قیاس با هر دستگاه بلوتوث معمولی بیشتر است.

اکسپریا ایر سنسوری دارد که لحظه قرار دادن دستگاه در گوش را متوجه شده و به دستگاه اندرویدی شما آن را اطلاع می دهد. همچنین می توان با استفاده از فرامین صوتی، دستورهایی را صادر کرد. برای مثال مسیج نوشت یا با آن عبارتی را جستجو کرد.

به طور کلی، اکسپریا ایر یک اعلان گر نیز هست و به شما اتفاقات و نوتیفیکیشن های مهم را اطلاع می دهد. تماس های دریافتی، اخبار، مسیج ها و ... را می توانید از این طریق نیز دنبال کنید.

متاسفانه نقطه ضعف این دستگاه، باتری ۳.۵ ساعتی اش در حالت فعال است. سونی می گوید این عمر باتری برای اکثر افراد کافی است و اگر منطقی نگاه کنیم، در طول روز احتمالا ۳.۵ ساعت با آن کار نخواهید داشت.

جعبه مخصوصی نیز برای اکسپریا ایر تدارک دیده شده تا در صورت نیاز، آن را حین حرکت شارژ کرده و دوباره استفاده کنید. قیمت دستگاه مشخص نیست اما تابستان امسال شاهد عرضه اش به بازار هستیم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato