سن دیسک از یک فلش USB نوع C جدید پرده برداشت

سن دیسک از یک فلش USB نوع C جدید پرده برداشت

در دنیای تکنولوژی، سن دیسک برندی است که همگان آن را با فلش هایش می شناسند. استفاده از حافظه های قابل حمل همچون فلش، تقریبا از اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی میان مردم رونق یافت و بهره گیری از این دستگاه ها تقریبا تا یکی دو سال پیش امر مرسومی به حساب می آمد.

اما با ورود به سال ۲۰۱۶، اوضاع اندکی دچار تغییر شده. حالا فضاهای ابری جایگزین فلش های فیزیکی شده اند و بسیاری ترجیح می دهند تا فایل های مختلف را در موبایل و تبلت هایشان به همراه داشته باشند. کمپانی سن دیسک اما بدون توجه به این موضوع، امروز و طی نمایشگاه MWC از اولین سری فلش های USB نوع C خود پرده برداری کرده است.

این فلش درایوها با گنجایش های مختلفی عرضه می شوند که کمترین آنها دارای ظرفیت ۱۶ گیگابایت و بیشترین شان دارای ظرفیتی معادل ۱۲۸ گیگابایت خواهد بود، و همین حالا می توانید به خرید آنها از طریق وبسایت آمازون اقدام کنید.

بسته به گنجایشی که انتخاب می کنید، فلش درایوهای مذکور قیمتی مابین ۱۳ تا ۵۰ دلار خواهند داشت. هنوز در مورد سرعت Write این فلش ها اطلاعاتی موجود نیست، اما سرعت خواندن اطلاعات از روی آنها معادل ۱۵۰ مگابایت بر ثانیه است. اگرچه این محصولات نخستین فلش درایوهای USB نوع C دنیا نیستند، اما سن دیسک با ارائه مدل ۱۲۸ گیگابایتی توانسته تا پر گنجایش ترین نمونه از این محصولات را روانه بازارهای بین المللی نماید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato