ویژگی نمایشگر همیشه روشن گلکسی S7 و S7 اج به گلکسی های قدیمی تر اضافه نخواهد شد

ویژگی نمایشگر همیشه روشن گلکسی S7 و S7 اج به گلکسی های قدیمی تر اضافه نخواهد شد

یکی از نکات برجسته ی تلفن هوشمند جدید گلکسی S7 و گلکسی S7 اج، ویژگی نمایشگر همیشه روشن آن است که سامسونگ آن را برای اولین بار روی همین موبایل ها امتحان کرده است. ما قبلاً هم با این ویژگی آشنایی داشته ایم، در واقع موبایل G5 شرکت ال جی که درست چند ساعت پیش از S7 و S7 اج معرفی شد نیز از چنین قابلیتی برخوردار بود و بسیاری از موبایل های دیگر نیز از این قابلیت بهره می برند.

سامسونگ با به کار گیری نقاط قوت نمایشگر های AMOLED، نمایشگر همیشه روشنی خلق کرده است که همیشه بخشی از صفحه نمایش را روشن نگاه می دارد تا اطلاعات مهمی مثل زمان، نوتیفیکیشن ها، یا ساعات تنظیم شده را به کاربر نشان دهد. این ویژگی از خاصیتی بهره می گیرد که به نمایشگر های AMOLED اجازه می دهد تنها بخشی از پیکسل های خود را روشن کند و به همین دلیل فشار زیادی به باتری دستگاه وارد نمی کند.

اگر با دیدن این ویژگی امید داشته اید که روزی خصوصیت نمایشگر همیشه روشن به دستگاه گلکسی قدیمی تر شما هم اضافه شود خبر بدی برایتان داریم. SamMobile گزارش داده است که این ویژگی منحصر به موبایل های گلکسی S7 و S7 اج باقی خواهد ماند و با به روز رسانی نرم افزاری به دیگر دستگاه های قدیمی تر سامسونگ که از نمایشگر AMOLED بهره می گیرند اضافه نخواهد شد.

Capture2

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato