مشاهده نمونه عکس های دوربین دوم تلفن هوشمند G5 که قادر است ۱۳۵ درجه را به تصویر بکشد

مشاهده نمونه عکس های دوربین دوم تلفن هوشمند G5 که قادر است ۱۳۵ درجه را به تصویر بکشد

پرچمدار پیشین LG با سنسور ۱/۲.۶ اینچی سونی IMX234 و ضریب اف f/1.8، تجربه کاربری خارق العاده ای را در زمینه عکاسی ارائه می کرد و هرچند اکنون مشخص نیست که در G5 هم همین سخت افزار مورد استفاده قرار گرفته باشد، اما تردیدی وجود ندارد که تلفن هوشمند جدید شرکت کره ای نیز کارایی بالایی در این زمینه داشته باشد، محصولی که علاوه بر دوربین اصلی، یک دوربین ۸ مگاپیکسلی هم برای افزایش میدان دید در پشت آن تعبیه شده است.

بر اساس اعلام سازنده، میدان دید دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی به ۷۸ درجه می رسد، اما این رقم برای دوربین دوم ۱۳۵ درجه در نظر گرفته شده که حدود ۲ برابر از قبلی بیشتر است و حتی از میدان دید چشم انسان نیز اندکی گسترده تر به شمار می رود، در نتیجه اگر با G5 در مقابل صورت خود عکاسی کنید، تصویر ثبت شده عریض تر از چیزی خواهد بود که شما در مقابل خود می بینید.

انتخاب هر دوربین نیز به سادگی هرچه تمام تر امکان پذیر است و تنها با فشار یک دکمه در رابط کاربری بخش دوربین انجام می گیرد، البته باید توجه داشته باشید که عکس های ثبت شده با دوربین دوم، به دلیل ۸ مگاپیکسلی بودن سنسور، از کیفیت پایینتری نسبت به دوربین اصلی برخوردار خواهند بود.

برای مشاهده و درک بهتر تفاوت بین کیفیت و عمق میدان دوربین های اصلی و دوم، می توانید تصاویر ثبت شده در ادامه مطلب را با یکدیگر مقایسه نمایید.

16MP-78-degree-camera

8MP-135-degree-camera

16MP-78-degree-camera-2

8MP-135-degree-camera-2

16MP-78-degree-camera-3

8MP-135-degree-camera-3

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato