به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد

به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد

جدا شدن قابلیت پیام رسانی از اپلیکیشن پلی استیشن و قرار گرفتن آن در اپی دیگر، به مذاق بسیاری از کاربران این اپ خوش نیامد. اما به هر حال، بخش سرگرمی های سونی تصمیم گرفته این دو را از هم جدا و از طریق آپدیت های متعدد از آن ها پشتیبانی کند. آخرین به روز رسانی های این دو هم امروز عرضه خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر بخش اروپایی پلی استیشن، اعلام کرده که در ساعت نامعلومی از امروز، به روز رسانی ۳.۲۰ برای این اپلیکیشن ها عرضه خواهد شد. این آپدیت جدید، عملکرد و کیفیت این اپلیکیشن ها را بهبود خواهد داد و چند ویژگی جدید به آن ها اضافه خواهد کرد.

کاربران، خواهان عملکرد بهتر این اپلیکیشن ها هستند، به خصوص بهبود عملکرد سیستم نوتیفیکشن ها که موجب رنجش کاربران شده. از زمان تقسیم اپلیکیشن پلی استیشن و جدا شدن بخش پیام رسانی، نوتیفیکشن های دریافت پیام های جدید برای بسیاری از کاربران، به غایت دیر اعلام می شود و این موضوع منجر به شکایت آنان شده.

بهبود کارایی، هر چند به نوبه خود خوب و مفید است، اما محوریت اصلی تمامی به روز رسانی های قبلی این دو اپلیکیشن بوده و کاربران خواستار ویژگی های بیشتری صرف نظر از استیکر های جدید هستند.

سونی هنوز جزئیات دقیق این آپدیت ها را مشخص نکرده و ما نمی دانیم بهبود عملکرد متوجه کدام یک از بخش ای این دو اپ خواهد بود و این ویژگی های جدید چه هستند. باید تا عرضه این به روز رسانی ها منتظر بمانیم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato