جدیدترین تیزر تبلیغاتی برای خانواده گلکسی اس 7 با تمرکز روی واقعیت مجازی [تماشا کنید]

جدیدترین تیزر تبلیغاتی برای خانواده گلکسی اس 7 با تمرکز روی واقعیت مجازی [تماشا کنید]

کنگره جهانی موبایل امسال هم پایان پیدا کرد و در جریان آن چشممان به جمال محصولاتی چون گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج روشن گردید.

از دیدگاه بسیاری خانواده گلکسی اس ۷ تغییرات فاحشی که پیشتر انتظار می رفت را از سوی شرکت سازنده خود دریافت نکرده اند و شاید همچون جی ۵ الجی آنطور که باید متحول نشده اند اما نمی توان از روی ظاهرا دستگاه حکمی کلی را در مورد قابلیت هایش هم صادر نمود.

سال گذشته، اگر خاطرتان باشد، گلکسی اس ۶ به لحاظ زبان طراحی دستخوش تغییراتی قابل توجه شد و نسخه جایگزین آن یعنی گلکسی اس ۷ آمده است تا آن تجربه را پالایش نموده و درعین حال امکانات بسیار مهمی نظیر مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و البته کارت حافظه میکرو اس دی که پیشتر در کهکشانی های قبلی شاهد کاربردشان بودیم را برای کاربران خود به ارمغان آورد.

سامسونگ نیز برای آنکه کاربرانش را خوشحال کرده و نوید بازگشت این امکانات به پرچمداران تازه خود را بدهد تصمیم گرفته مجموعه ای از تیزرهای تبلیغاتی را برای آنها بسازد که در ادامه یکی از این ویدئوها را خواهید دید.

در این تیزر علاوه بر معرفی قابلیت های کلیدی کهکشانی های جدید، از گلکسی اس ۷ با عنوان ماشین «واقعیت مجازی» یاد گردیده. البته این مشخصه ایست که در مورد گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ هم صدق می کرد، با این حال، روشن است که سامسونگ با انتشار این تیزر قصد دارد «بهترین تجربه واقعیت مجازی» را به کاربران خود ارائه نماید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato