مقایسه عملکرد دوربین گلکسی اس 7 و آیفون 6 اس [تماشا کنید]

سامسونگ از زمان معرفی پرچمداران تازه اش تبلیغات زیادی را در باب برتری گلکسی اس 7 و مدل اج آن به لحاظ عملکرد، طراحی و قابلیت های دوربین نسبت به موبایل های پیشرفته موجود در بازار به راه انداخته است.

این کمپانی کره ای در جریان مراسم معرفی خود، اعلام نمود که از حسگر تصویر 12 مگاپیکسلی و 1/2.5 اینچی IMX260 سونی در پرچمدارانش بهره گرفته که گشودگی دهانه لنز آن (برابر با  f/1.7) از نسخه قبلی بیشتر است و در نتیجه 95 درصد بیشتر از پرچمدار سال قبل می تواند نور محیط را دریافت کند.

روی کاغذ، گلکسی اس 7 بهترین دوربین را دارد اما باید دید که آیا عملکرد آن در دنیای واقعی هم همینگونه است؟ به همین منظور یکی از کاربران یوتوب به نام SuperStaf تصمیم گرفت تا دوربین این پرچمدار را با آیفون 6 اس و مدل 6 اس پلاس مقایسه نماید که هر دو از نوع 12 مگاپیکسلی با گشودگی دهانه لنز f/2.2 هستند و از سیستم فوکوس خودکار تشخیص فازی بهره می برند.

نتایج به دست آمده از این مقایسه فوق العاده است؛ گلکسی اس 7 علاوه بر اینکه در وضعیت زوم 100 درصدی بالاترین میزان جزئیات را به ثبت رساند، بلکه توانست عکس هایی شفاف و روشن را در شرایط کم نور بگیرد.

در ادامه توجه شما را به تماشای این ویدئو جلب می کنیم.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟