اکنون Swiftkey رسما بخشی از مایکروسافت به شمار می رود

اکنون Swiftkey رسما بخشی از مایکروسافت به شمار می رود

کمتر از یک ماه پیش بود که خبر رسید مایکروسافت کیبورد پرطرفدار Swiftkey را خریداری کرده است. پس از این ماجرا مشخص شد که مایکروسافت بیشتر در پی هوش مصنوعی مورد استفاده در این اپ بوده و مدیر عامل آن نیز از انجام این داد و ستد، ابراز پشیمانی کرد.

برای مثال، Swiftkey می تواند حدس بزند که کلمات بعدی که قصد تایپ کردن شان را دارید، چه هستند.

حال خبر می رسد که امروز بالاخره این نقل و انتقال نهایی شده و اکنون مایکروسافت تسلط کامل بر Swiftkey دارد؛ از اپلیکیشنی که در اپ استور و پلی استور قرار داده اند تا کارمندانی که در این شرکت مشغول کار هستند یا سایر دارایی های Swiftkey.

 

در حال حاضر شاید مایکروسافت اجازه دهد تا این اپ به شکل مستقل کار خود را ادامه دهد یا شاید بخواهد آن را با سایر محصولات و سرویس های خود ادغام کند، مانند تقویم Sunrise.

شرکت ساکن ردموند در این باره هنوز رسما اظهار نظری نداشته و از برنامه های خود برای آینده Swiftkey سخنی به میان نیاورده است.

در این بین لازم به اشاره است که برخی از طرفداران اپلیکیشن یاد شده چندان از اینکه مایکروسافت تبدیل به مالک آن شده، رضایت ندارند. برخی طرفداران Swiftkey از طریق توییتر از مایکروسافت و مدیران این شرکت در خواست کرده اند که مدیریت مستقیم آن را در دست نگیرند چرا که همچنان می خواهند از آن استفاده کنند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato