گلکسی اس 7 اج از تست تعمیرپذیری سربلند بیرون آمد [تماشا کنید]

بدون شک، گلکسی اس ۷ اج یکی از مورد انتظارترین موبایل های هوشمند امسال است. محصول جدید سامسونگ، اگرچه از نظر طراحی، تفاوت چندانی با ورژن قبلی خود ندارد، اما از لحاظ سخت افزاری تغییرات بسیار به خود دیده. گلکسی اس ۷ اج از صفحه نمایشی بزرگ تر بهره می برد و در برابر نفوذ آب و خاک، از خود مقاومت نشان می دهد.

در همین حال، درگاه میکرو اس دی یکبار دیگر به گلکسی اس ۷ اج بازگشته تا کاربر به دلخواه خود، فضای آن را افزایش دهد و باتری دستگاه هم اگرچه قابلیت تعویض ندارد اما با ۳۶۰۰ میلی آمپر خود، عملکردی بسیار بهتر نسبت به قبل به نمایش می گذارد. علاوه بر این، گلکسی اس ۷ اج از تکنولوژی های جدیدی زیر شنل خود بهره می برد که شاید هر کاربری قادر به باز کردن دستگاه و مشاهده آن ها نباشد.

JerryRigEverything یکی از فعالان مشهور وب سایت یوتوب است که معمولا، عملکرد موبایل های هوشمند را از نظر میزان مقاومت مورد بررسی قرار می دهد. وی عادت دارد که در ویدیوهای خود، مسائلی چون میزان مقاومت صفحه نمایشگر در برابر خط و خش و نیز حرارت را مورد بررسی قرار دهد.

JerryRigEverything اخیرا میزان مقاومت گلکسی اس ۷ اج را در ویدیوی جدید خود بررسی کرده که نتایج آن بسیار تحسین برانگیزند. در این ویدیو، وی تمام بخش های موبایل را از یک دیگر جدا می کند تا میزان تعمیرپذیری آن را به نمایش بگذارد. Jerry کار را با باز کردن پنل شیشه ای پشت موبایل و چند قطعه پلاستیکی زیرین، شامل پنل شارژ Qi و اسپیکرها، آغاز می کند. با توجه به ویدیو، تقریبا همه چیز، مانند سنسور اثر انگشت، دوربین سلفی و سنسورهای جلویی، در نهایت به مادربرد متصل می شوند.

تا به اینجای کار، تمام قطعات به راحتی از یک دیگر جدا می شوند اما جداسازی باتری، تلاش و دقت بیشتری می طلبد. نکته جالب توجه اینجاست که برای تعویض باتری، لازم است تا تمام نمایشگر از دستگاه جدا شود و با در نظرگیری خمیده بودن آن، احتمال صدمه دیدن دستگاه بسیار زیاد است. علاوه بر این، سیستم لوله های خنک کننده جدید سامسونگ نیز در ویدیوی پایین قابل مشاهده است:

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟