عملکرد گلکسی S7 Edge در برابر یک دوربین DSLR را تماشا کنید

عملکرد گلکسی S7 Edge در برابر یک دوربین DSLR را تماشا کنید

از زمانی که سامسونگ گلکسی S7 را معرفی کرده است، دوربین این محصول به علت عملکرد بسیار مطلوب اش، در مرکز توجهات قرار داشته. اما عملکرد مطلوب دوربین این موبایل به این دلیل است که سامسونگ از سنسوری در حد دوربین های DSLR در آن استفاده نموده و گلکسی اس ۷ را به سنسوری با پیکسل های دوگانه مجهز کرده که عملیات فوکوس خودکار را به شکلی بسیار سریع تر از پیش انجام می دهد.

حال برای نشان دادن بهتر عملکرد دوربین گلکسی S7، یکی از کاربران تایلندی این تلفن همراه (نسخه Edge) را با یک دوربین DSLR به نام Canon EOS 70D مورد مقایسه قرار داده است؛ دوربینی که آن هم از پیکسل های دوگانه برای فوکوس خودکار سریع تر بهره می برد.


>

در این ویدیو خواهید دید که گلکسی S7 Edge به راحتی می تواند پا به پای دوربین DSLR یاد شده در زمینه سرعت فوکوس کردن آمده و حتی گاهی اوقات عملکرد بهتری در اختیار کاربر قرار دهد. در ویدیوی اول، کاربر در اتاقی با نور مناسب دوربین DSLR و گلکسی از سامسونگ را مورد آزمایش قرار می دهد اما در تست دوم، اتاق کاملا تاریک است.


>

تکنولوژی پیکسل دوگانه جدا از بالاتر بردن سرعت فوکوس خودکار، کمک می کند تا به طور کلی دوربین، عملکردی بهتر در محیط های کم نور از خود نشان دهد. به علت تاریک بودن محیط، نمی توان بیان کرد که کدام دستگاه در ویدیوی دوم عملکرد بهتری از خود نشان می دهد.

در نهایت باید اشاره داشت که دوربین گلکسی S7 Edge به یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی، لرزشگیر مکانیکی، سنسور ۱/۲.۶ اینچی، گام پیکسلی ۱.۴ میکرونی و گشودگی دهانه لنز f/1.7 مجهز شده در حالی که Canon EOS 70D، از سنسوری ۲۰.۲ مگاپیکسلی و گشودگی دهانه لنز f/3.5 بهره می برد.

ویجیاتو

نظرات ۳۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato