کاربران iOS ایمیل هایی از سال 1970 میلادی دریافت کرده اند

کاربران iOS ایمیل هایی از سال 1970 میلادی دریافت کرده اند

اگر خاطرتان باشد، در ماه گذشته خبری مبنی بر وجود باگی جدید در iOS همه فضای وب را پر کرده بود که اعلام می داشت به موجب این باگ، اگر کاربران آیفون، آیپد یا آیپاد تاریخ دیوایس خود را به سال ۱۹۷۰ میلادی تغییر دهند، دستگاه ریبوت شده و دیگر بالا نخواهد آمد.

پیرو همین اخبار، اپل بسیار سریع به موضوع رسیدگی کرده و این اشکال را برطرف نمود. اما امروز دوباره مشکلی دیگری در سیستم عامل این کمپانی پیدا شده که باز هم به تاریخ ۱۹۷۰ میلادی مربوط می شود.

بر اساس گزارش های موجود، در پی روزهای اخیر چندین کاربر آیفون و آیپد از دریافت ایمیل های ناشناس از طرف ارواح خبر داده اند که تاریخ همه این نامه ها به روز اول ژانویه سال ۱۹۷۰ میلادی باز می گردد. هیچ کدام از ایمیل های دریافتی گزینه ارسال یا موضوع ندارند و با توجه به عکس ها اینگونه به نظر می رسد که حتی نمی توان آنها را حذف کرد.

اما باید بدانید که خوشبختانه این نامه ها هیچگونه خطری برای دریافت کننده به دنبال ندارند و فقط  اینباکس ایملیشان را پر می نماید. گمانه زنی ها نیز بر این اصل استوار هستند که فقط افرادی که اخیرا منطقه زمانی آیپد یا آیفون خود را تغییر داده اند، احتمالا با این مشکل مواجه خواهند گشت.

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که این نامه ها را دریافت نموده، خیلی راحت می توانید این باگ را برطرف نمائید. برای این امر فقط کافی است از اپلیکیشن Mail بیرون آمده و پس از آن دیوایس خود را با نگه داشتن همزمان دکمه های هوم و پاور ریستارت کنید تا لوگوی اپل روی صفحه نمایان گردد.

پس از این کار، دستگاه را روشن نموده و بدون دریافت هر نوع ایمیلی از طرف ارواح به استفاده از دستگاه خود ادامه دهید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato