مایکل پکتر: کنسول Nintendo NX امسال عرضه نمی شود

مایکل پکتر: کنسول Nintendo NX امسال عرضه نمی شود

با نزدیک شدن به E3 2016، بازار شایعات داغ و داغ تر می شود. مایکل پکتر، تحلیلگر شناخته شده حوزه ویدیوگیم اخیرا در مصاحبه ای با Gamingbolt گفت که نینتندو معمولا فاصله ای یک سال و نیمه بین معرفی تا عرضه کنسول هایش به بازار دارد. بنابراین نباید اواخر ۲۰۱۶ منتظر عرضه کنسول از سوی ژاپنی ها باشیم.

وی اما منبع موثقی در این مورد ندارد و صرفا به اطلاعات و تحلیل های شخصی اش رجوع کرده. تقریبا تمام گزارش های پیشین، از ارائه کنسول در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ به بازار حکایت دارند اما پکتر دقیقا در صف مقابل ایستاده.

او می گوید: «هیچ ایده ای ندارم آن کنسول قرار است چه باشد. ولی بعید می دانم امسال عرضه شود. سابقه نینتندو در گذشته به ما نشان داده که آن ها یک سال یا یک سال و نیم پیش از عرضه، محصول شان را معرفی می کنند... بنابراین اگر کنسول در E3 امسال نمایش داشته باشد، فکر می کنم سال آینده باید منتظرش باشیم.»

با وجود اینکه پکتر می گوید هیچ ایده ای در مورد کنسول ندارد، اما معتقد است که یک کنسول هیبریدی، چندان جالب به نظر نمی رسد: «خیلی مطمئن نیستم. من می گویم بر اساس سابقه اخیر نینتندو، این کنسول خیلی خوب نخواهد بود. می دانم که آن ها بسیار هیجان زده هستند اما من فکر می کنم تکنولوژی عقب افتاده ای باشد.»

او مدل تجارت نینتندو را قدیمی می خواند و می گوید همین شیوه کسب و کار است که به آن ها ضربه زده و می زند. با این حال باید تا E3 2016 منتظر ماند و دید که نینتندو چه در چنته دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato