[تماشا کنید]: اپلیکیشن 2020 آمده تا تکانی اساسی به دنیای موزیک الکترونیک بدهد

[تماشا کنید]: اپلیکیشن 2020 آمده تا تکانی اساسی به دنیای موزیک الکترونیک بدهد

گاهی اوقات ممکن است در مورد چیزی که پیش روی شماست، اعتراف کنید که نمی دانید چیست، یا اصلا چه کاری انجام می دهد، اما فقط همین را می دانید که به شدت عاشق ظاهرش شده اید.

مطمئنا با دیدن اپلیکیشن ۲۰۲۰ نیز همین اتفاق برایتان خواهد افتاد؛ یک اپ آهنگسازی ژاپنی که بودجه ساخت آن از کیک استارتر تأمین شده و یکی از زیباترین و منحصر به فردترین رابط های کاربری را داراست که تاکنون به چشم خود دیده اید.

گروه موسیقی ژاپنی DUB-Russel (سازنده اپ) پیشنهاد کرده که از ۲۰۲۰ فقط در دستگاه های مبتنی بر OS X و صفحات نمایش رتینا استفاده کنید، چرا که استفاده از این اپ با آیتم های فراوان و تو در تویی که دارد حقیقتا در دستگاه های ضعیف با رزولوشن های پایین تر امکان پذیر نیست.

یوتارو شوتو، یکی از بانیان توسعه این اپلیکیشن، هدف از ساخت آن را تولید یک ابزار آهنگسازی برای ایجاد میلیون ها واریاسیون از یک بیت قلمداد کرده، با این مزیت که بتوان به کلیه المان های لازم برای انجام این کار از یک صفحه دسترسی داشت. این بدان معناست که در ۲۰۲۰ خبری از اسکرول کردن یا سوئیچ کردن به صفحات جداگانه نیست؛ هر چه لازم دارید (از توالی سنج تا سمپلر) همگی در یک پنجره جای گرفته اند.

لازم به ذکر نیست که انجام چنین کاری باعث شده تا ۲۰۲۰ ظاهر بسیار پیچیده و شلوغی داشته باشد. البته هارمونی حاکم میان رنگ های به کار رفته در این رابط کاربری، کار با آن را اندکی تسهیل کرده.

۲۰۲۰ البته با توجه به امکاناتش اپلیکیشن ارزان قیمتی نیست و برای خرید آن می بایست ۱۰۰ دلار آمریکا هزینه کنید. ویدئوی جذابی که در ادامه مشاهده می کنید، قابلیت های اپ ۲۰۲۰ را در عمل به نمایش می گذارد:

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato