طلاکاری بنتلی فلایینگ اسپور؛ پروژه تازه منصوری در نمایشگاه ژنو

طلاکاری بنتلی فلایینگ اسپور؛ پروژه تازه منصوری در نمایشگاه ژنو

منصوری به عنوان یکی از مشهورترین کمپانی های تیونینگ خودروهای فوق لوکس در نمایشگاه ژنو حاضر شده و برخی از شاخص ترین خودروهای خود را به این رویداد مهم آورده است.

بنتلی به عنوان رقیب هم وطن رولزرویس، مورد توجه قشر خاصی از ثروتمندان قرار داد، چرا که تا حدی از ریشه های کلاسیک خود فاصله گرفته و برخلاف رولزرویس مالکین جوان تری را به سوی خود جلب می کند.

MANSO-4

به هر روی منصوری در این پروژه بار دیگر خودروی ایده آلی را به خصوص مطابق سلیقه اعراب حوزه خلیج فارس ارائه کرده است و ترکیب طلایی و سفید با رینگ های سایز بزرگ آب طلا کاری شده شاهد همین مدعاست.

در فضای داخل کابین نیز مشابه پروژه رولزرویسی که ماه قبل توسط این تیونر رونمایی شد، برخی قطعات شاخص و فلزی با ورقه نازکی از طلا پوشیده شده اند.

MANSO-1

بدین ترتیب سرنشینان خوش سلیقه این بنتلی فوق العاده خاص می توانند ترکیبی از چرم طبیعی، قطعات فیبرکربن ساخت منصوری و قطعات فلزی طلا کاری شده را در کنار قدرت و گشتاور عظیم پیشرانه این بنتلی زیبا تجربه کنند.

MANSO-3

منصوری نه با هدف رکورد شکنی، بلکه در جهت تکمیل پروژه تیونینگ با استانداردهای خاص خود دست به ارتقاء پیشرانه W12 تویین توربو با حجم ۶.۰ لیتر زده است و با افزایش ۱۲۰ اسب بخاری قدرت، ۷۴۵ واحد توان و ۹۵۰ نیوتن متر گشتاور را از سینه این سدان لوکس بیرون کشیده است.

MANSO-6

چنین ارقامی برای به حرکت درآوردن یک تریلیر ۱۸ چرخ (به شرط استفاده از گیربکس مناسب) کفایت می کند ولی برای بنتلی ۲.۰ تنی نتیجه امر کاهش ۰.۶ ثانیه ای شتاب و رسیدن به رقم تحسین برانگیز ۴.۰ ثانیه برای طی ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت بوده است.

MANSO-2

این درحالیست که احتمالا حداکثر سرعت هم از ۳۲۰ کیلومتر استاندارد فراتر رفته و سرنشینان خوش شانس این بنتلی می توانند به داشتن یکی از سریعترین سدان های دنیا افتخار کنند.

MANSO-5

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato