نگاهی نزدیک به تلفن هوشمند اندرویدی که قیمت آن ۴ دلار است [تماشا کنید]

اگر به خاطر داشته باشید، ماه پیش در دیجیاتو راجع به تلفن هوشمند اندرویدی به ارزش ۴ دلار نوشتیم که بنا بود با عنوان Freedom 251 راهی بازار هند گردد. اندکی بعد و در گزارشی دیگر، مشخص شد که شرکت عرضه کننده ی این دیوایس در اصل تلفن های هوشمند کمپانی دیگری با نام «Adcom» را ری-برند کرده و به دست کاربران رسانده.

اما با همه ی این تفاسیر اسمارت فونی که هزینه ی خریدش از یک فنجان قهوه هم کمتر باشد می تواند برای بسیاری افراد جالب جلوه نماید؛ خصوصاً در روزگاری که ارزان ترین تلفن های هوشمند قیمت شان کمتر از ۱۰۰ دلار نیست.

در همین راستا کانال یوتوب «آنباکس تراپی»‌ توانسته یکی از موبایل های مورد بحث را تهیه نماید و ضمن جعبه گشایی آن نگاه نزدیکی هم به این دیوایس داشته باشد.

آنطور که از شواهد بر می آید دستگاهی که در بالا به آن پرداختیم ظاهری آیفون مانند دارد و علیرغم اینکه اندروید ۵.۱ آب نبات چوبی را اجرا می کند شرکت سازنده اش کوشش داشته شکل و شمایل کلی پلتفرم را به iOS نزدیک نماید.

در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم تا ویدئوی نگاه نزدیک به اولین تلفن هوشمند اندرویدی ۴ دلاری را مشاهده کرده و خودتان در رابطه با این محصول و اینکه آیا ارزش خرید دارد یا خیر، قضاوت نمایید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟