بازی ماینکرفت روی هدست Gear VR سامسونگ هم عرضه می شود

بازی ماینکرفت روی هدست Gear VR سامسونگ هم عرضه می شود

واقعیت مجازی دارد به یکی از اجزای جداناپذیر صنعت بازی تبدیل می شود و روز به روز، خبرهای بیشتری درباره کمپانی های فعال در این زمینه می شنویم. شاید بتوان گفت که در بازه زمانی فعلی، دو هدست ریفت و Gear VR، از بیشترین محبوبیت میان کاربران برخوردار باشند و کمپانی های آکیلس و سامسونگ، از هیچ تلاشی برای جذب مخاطبان بیشتر دریغ نمی کنند.

کمپانی مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که بازی دوست داشتنی ماینکرفت، برای هدست واقعیت مجازی کره ای ها هم عرضه خواهد شد تا تقریبا روی تمام پلتفرم های فعلی جهان در دسترس باشد. با توجه به همکاری آکیلس و سامسونگ در ساخت هدست Gear VR، چندان دور از ذهن نبود که بعد از عرضه ماینکرفت روی آکیلس، نسخه ای مخصوص Gear VR نیز در نظر گرفته شود.

مایکروسافت و آکیلس، این خبر را در همایش GDC امسال اعلام کردند و گفتند که ماینکرفت «بزودی» روی Gear VR پورت خواهد شد. هنوز اطلاعات چندانی درباره نسخه واقعیت مجازی ماینکرفت در دسترس نیست اما انتظار می رود که کیفیت آن، با نسخه آکیلس ریفت برابری کند. در هر صورت، فعلا باید منتظر ماند و دید که مایکروسافت، چه اطلاعات بیشتری با ما به اشتراک خواهد گذاشت.

در حال حاضر، هدست Gear VR به دلیل قیمت پایین و ۱۰۰ دلاری خود، محبوبیت خاصی در میان دارندگان موبایل های هوشمند سامسونگ پیدا کرده. بنابراین عرضه بازی هایی چون ماینکرفت برای این هدست، می تواند به سامسونگ در رقابت با سایر کمپانی های سازنده هدست های گران قیمت واقعیت مجازی کمک کند.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato