اپلیکیشن تصدیق هویت دو فاکتوره LastPass به گوگل پلی آمد

سرویس مدیریت پسورد محبوب LastPass، به تازگی اپلیکیشن تصدیق هویت دو فاکتوره اش را روانه گوگل پلی استور کرده است. اپلیکیشن مورد بحث با عنوان LastPass Authenticator، هم برای iOS و هم اندروید منتشر شده و می تواند تکنولوژی تصدیق هویت دو فاکتوره (2FA) را به حساب کاربری LastPass شما یا دیگر اپلیکیشن های پشتیبانی کننده از آن بیاورد.

برای راه اندازی 2FA با LastPass Authenticator، کافیست اپ را به هر سرویسی که از آن پشتیبانی به عمل می آورد متصل کنید. پس از این کار اپلیکیشن یک کد 6 رقمی یکبار مصرف ایجاد و به شما ارسال می نماید که از آن می توانید برای ورود به حساب کاربری خود بهره بگیرید.

LastPass 1

کد مذکور فقط و فقط برای شما ارسال می گردد تا تنها خودتان قادر به استفاده از آن برای ورود به حساب های کاربری خود در سرویس های مختلف باشید. LastPass Authenticator با کلیه سرویس ها و اپلیکیشن هایی که از Google Authenticator یا متدهای 2FA مبتنی بر TOTP پشتیبانی می کنند سازگاری دارد و بنابراین به غیر از Vault تان در LastPass می تواند تأمین امنیت حوزه های بیشتری را هم در بر بگیرد.

مضاف بر مواردی که ذکر شد، این اپلیکیشن قابلیت های ارزشمند دیگری نیز در چنته دارد. مثل سرویس های 2FA دیگر، شما می توانید دستگاه های مختلف را در آن به عنوان دستگاه های "مورد اطمینان" معرفی کنید تا برای استفاده مجدد از آنها دیگر ناچار به گذر از سیستم تصدیق هویت LastPass نباشید. نکته دیگر اینکه در صورت تمایل می توانید کد یک بار مصرفتان را از طریق پیامک هم دریافت نمایید.

LastPass Authenticator
  • LastPass Authenticator
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LastPass
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 2.9 مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟