همه چیز درباره آیفون 13
اپلیکیشن تصدیق هویت دو فاکتوره LastPass به گوگل پلی آمد

اپلیکیشن تصدیق هویت دو فاکتوره LastPass به گوگل پلی آمد

سرویس مدیریت پسورد محبوب LastPass، به تازگی اپلیکیشن تصدیق هویت دو فاکتوره اش را روانه گوگل پلی استور کرده است. اپلیکیشن مورد بحث با عنوان LastPass Authenticator، هم برای iOS و هم اندروید منتشر شده و می تواند تکنولوژی تصدیق هویت دو فاکتوره (۲FA) را به حساب کاربری LastPass شما یا دیگر اپلیکیشن های پشتیبانی کننده از آن بیاورد.

برای راه اندازی ۲FA با LastPass Authenticator، کافیست اپ را به هر سرویسی که از آن پشتیبانی به عمل می آورد متصل کنید. پس از این کار اپلیکیشن یک کد ۶ رقمی یکبار مصرف ایجاد و به شما ارسال می نماید که از آن می توانید برای ورود به حساب کاربری خود بهره بگیرید.

LastPass 1

کد مذکور فقط و فقط برای شما ارسال می گردد تا تنها خودتان قادر به استفاده از آن برای ورود به حساب های کاربری خود در سرویس های مختلف باشید. LastPass Authenticator با کلیه سرویس ها و اپلیکیشن هایی که از Google Authenticator یا متدهای ۲FA مبتنی بر TOTP پشتیبانی می کنند سازگاری دارد و بنابراین به غیر از Vault تان در LastPass می تواند تأمین امنیت حوزه های بیشتری را هم در بر بگیرد.

مضاف بر مواردی که ذکر شد، این اپلیکیشن قابلیت های ارزشمند دیگری نیز در چنته دارد. مثل سرویس های ۲FA دیگر، شما می توانید دستگاه های مختلف را در آن به عنوان دستگاه های "مورد اطمینان" معرفی کنید تا برای استفاده مجدد از آنها دیگر ناچار به گذر از سیستم تصدیق هویت LastPass نباشید. نکته دیگر اینکه در صورت تمایل می توانید کد یک بار مصرفتان را از طریق پیامک هم دریافت نمایید.

LastPass Authenticator
  • LastPass Authenticator
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: LastPass
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۹ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato