همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت از دو کنترلر Dusk Shadow و Copper Shadow برای اکس باکس وان رونمایی کرد

مایکروسافت از دو کنترلر Dusk Shadow و Copper Shadow برای اکس باکس وان رونمایی کرد

کمپانی مایکروسافت صبح امروز از دو کنترلر جدید برای کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان رونمایی کرد که اواخر ماه جاری میلادی، به بازار عرضه خواهند شد. این دو کنترلر که Dusk Shadow و Copper Shadow نامیده می شوند، در ادامه کنترلرهای طرح نظامی اکس باکس وان که سال پیش به بازار آمدند، عرضه می شوند.

لری هرب، مدیر برنامه نویسی شبکه اکس باکس لایو که معمولا با نام میجور نلسون شناخته می شود، در بلاگ رسمی خود نوشته که مایکروسافت، متعهد است تا با ارائه کنترل های مختلف، گزینه های بسیار زیادی در مقابل گیمرها بگذارد که هر یک ارزش قیمت خود را نیز دارند. به گفته کمپانی ردموندی، کنترلر Copper Shadow از طریق تمام فروشگاه های مایکروسافت و نیز خرده فروشی GameStop قابل خریداری است.

در همین حال، Dusk Shadow قرار است به صورت انحصاری از طریق مایکروسافت استور به فروش برسد و برای مدت کوتاهی، از سوی Best Buy نیز عرضه خواهد شد. هر دو کنترلر، قیمتی معادل ۷۰ دلار دارند و البته به برخی از ارتقاهای سخت افزاری سال گذشته مایکروسافت، مانند پورت صدای ۳.۵ میلی متری برای اتصال هدفون نیز مجهزند.

پیش فروش هر دو کنترلر، از امروز آغاز شده اما کماکان تاریخ دقیقی برای عرضه آن ها وجود ندارد. از یک سو، خرده فروشی GameStop می گوید که عرضه Copper Shadow از روز ۲۴ مارس (۵ فروردین) آغاز خواهد شد و از سوی دیگر، مایکروسافت موعد مقرر را ۳ فروردین اعلام کرده. در همین حین، Best Buy هم تا پیش از روز ۱۰ آپریل (۲۲ فروردین) ارسال Dusk Shadow را آغاز نخواهد کرد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato