کیس جدید و تایید دوربین دوگانه و حذف جک هدفون در آیفون ۷ [تماشا کنید]

کیس جدید و تایید دوربین دوگانه و حذف جک هدفون در آیفون ۷ [تماشا کنید]

شاید برخی از شما سانی دیکسون را به یاد بیاورید؛ پسر اهل استرالیا که با افشای رنگ بندی مختلف بدنه آیفون ۵c به شهرت رسید. حال این شخص دوباره خبرساز شده، چراکه این باز با ارسال کیس محافظ آیفون ۷ برای کانال آنباکس تراپی (کانالی که اولین بار ماجرای خم شدن آیفون ۶ را رسانه ای کرد) اطلاعات جالبی را در خصوص این محصول آینده اپل در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

با این که در ویدیوی آنباکس تراپی خبری از خود این اسمارت فون نیست، اما همین کیس برخی از شایعات را در مورد پرچمدار بعدی اپل تایید می کند. البته اگر بتوانیم باور کنیم که این کیس محافظ واقعی باشد.

اولین چیزی که در مورد این کیس جلب توجه می کند، فضای خالی زیادی است که برای دوربین دستگاه در نظر گرفته شده است. به نظر می رسد این قاب برای آیفونی مجهز به دوربین دوگانه طراحی شده باشد. به تازگی نیز تصویری منتسب به آیفون ۷ با دوربین پشتی دوگانه منتشر شده بود. این دو خبر می تواند تا حدودی ما را از صحت این موضوع مطمئن سازد.

البته یک احتمال نیز وجود دارد و آن این که شاید این ویژگی مختص نسخه ای خاص از آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس باشد. بسیاری استفاده از این ویژگی را به خرید کمپانی LinX توسط اپل نسبت می دهند. تکنولوژی توسعه داده شده توسط این کمپانی به اسمارت فون ها امکان ثبت تصاویری مشابه دوربین های SLR و همچنین عکس های سه بعدی را می دهد.

در بخش زیرین این کیس نیز شاهد تغییر نحوه برش ها هستیم. فضای در نظر گرفته شده برای پورت لایتنیگ نسبت به آیفون ۶s بزرگتر شده. هیچ بعید نیست که این فضای بیشتر برای اتصال هدفون ها و ایربادها در نظر گرفته شده باشد. دو برش مستطیلی مشابه در دو طرف پورت لایتنیگ فرضیه حذف جک هدفون و  استفاده از اسپیکرهای دوگانه را بیش از پیش تقویت می کند.

Cutout-on-bottom-hints-that-the-Lightning-port-will-be-used-to-replace-the-3.5mm-earphone-jack.jpg

باقی دکمه ها از جمله دکمه های پاور و تنظیم حجم صدا بدون تغییر در اندازه و موقعیت در آیفون ۷ حضور خواهند داشت.

البته این همه ماجرا نیست. همینطور که در ویدیو انتهای مطلب مشاهده خواهید کرد، دیکسون همراه کیس آیفون ۷ یک کیس مربوط به آیفون ۴ اینچی SE را نیز برای کانال مورد نظر ارسال کرده است.

یک آیفون ۵ به راحتی درون این کیس جای می گیرد. اما دکمه ها در محل خود قرار ندارد. تصور می شود که این آیفون جدید طراحی مشابهی با آیفون ۶s داشته باشد. باید تا مراسم روز ۲ فروردین منتظر ماند دید اپل چگونه می تواند طرفداران خود را شگفت زده کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato