سونی نرم افزار ویندوز Xperia Companion را برای مدیریت گجت های اکسپریا منتشر کرد

سونی نرم افزار ویندوز Xperia Companion را برای مدیریت گجت های اکسپریا منتشر کرد

سونی به تازگی نرم افزاری مبتنی بر ویندوز منتشر کرده که به صاحبان موبایل و تبلت های اکسپریا اجازه می دهد تا از طریق کابل USB، به مدیریت گجت هایشان از طریق رایانه بپردازند. به نظر می رسد که نرم افزار یادشده تحت عنوان Xperia Companion با اکثر گجت های اکسپریا که طی ۲ سال اخیر عرضه شده اند (از Z3 به بعد) سازگاری داشته باشد. ‌

با Xperia Companion می توانید فایل هایتان را ببینید، کپی کنید یا آن ها را از دستگاه حذف نمایید. اگر هم به روز رسانی جدیدی برای نرم افزار عرضه شده باشد، می توانید آن را در منوی تنظیمات چک کنید و در صورت نیاز با استفاده از قابلیت تعمیر نرم افزار مجددا نرم افزار را نصب نمایید. در واقع این نرم افزار همان PC Companion قدیمی سونی است با ظاهری جدید، و به نظر نمی رسد که قابلیت تازه ای را با خود به همراه آورده باشد.

برای دانلود Xperia Companion می توانید هم اکنون به وبسایت پشتیبانی جهانی سونی مراجعه کرده، دستگاه اکسپریای خود را انتخاب و سپس در انتهای صفحه به بخش Connect my computer مراجعه کنید که در این قسمت می توانید لینک دانلود را ببینید. توجه داشته باشید که شرایط اجرای این نرم افزار داشتن حداقل ۲ گیگابایت رم، ۵ گیگابایت فضای خالی در هارد دیسک و پردازنده اینتل پنتیوم ۴ (یا پردازنده AMD برابر با آن) است.

نرم افزار مورد بحث را می توانید در رایانه های مبتنی بر ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ۸.۱ و ویندوز ۱۰ اجرا کنید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato