ال جی G5 نخستین روز فروش در کره جنوبی را با استقبال خریداران آغاز کرد

هرچند پرچمدار جدید LG از امروز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت، اما لازم است بدانید که عرضه G5 در کشور کره از روز گذشته آغاز شده است و به گزارش منابع محلی، فروۀش بسیار مناسبی را نیز تجربه کرده است.

یکی از رسانه های این کشور در زمینه میزان فروش LG G5 در روز نخست به رقم 15 هزار دستگاه اشاره دارد که از میزان فروش پرچمدار پیشین این شرکت در بازه مشابه در سال گذشته، 3 برابر بیشتر است.

این در حالی است که بر اساس گزارش مورد بحث، عدم توانایی KT Corp (دومین اپراتور مخابراتی کشور کره) در تامین زیر ساخت اتصال به شبکه برای این تلفن هوشمند، باعث کاهش فروش تا 2000 دستگاه بوده است.

برای مقایسه بد نیست بدانید که سامسونگ مدتی پیش در روز نخست عرضه Galaxy S7 و S7 Edge در کره جنوبی، 100 هزار دستگاه از این 2 تلفن هوشمند را به فروش رساند.

البته باید توجه داشته باشیم که فروش موفق در روز نخست الزاماً به موفقیت محصول منجر نخواهد شد، اما اگر LG بتواند چنین فروشی را در روزها و ماههای آینده نیز حفظ کند، حداقل بخشی از مشکلات این شرکت در زمینه سوددهی رفع خواهند شد.

اما متخصصین امر نیز به موفقیت این محصول خوشبین هستند و فروش 10 میلیون عدد از آن تا پایان سال جاری میلادی را پیشبینی می کنند که رقم مناسبی به شمار می رود.

این پیشبینی در حالی است که پرچمدار جدید LG بر خلاف نسل های پیشین چندان ارزان قیمت نیست و تقریباً برابر با گلکسی S7 قیمت گذاری شده است.

این بار اما پرچمدار شرکت کره ای از طراحی بسیار مبتکرانه ماژولار با قابلیت تعویض قطعات توسط کاربر برخوردار است و در کنار آن از سخت افزار بسیار قدرتمند و کیفیت ساخت بالا بهره می برد.

LG در حالی پرچمدار جدید خود را با قابلیت تعویض برخی قطعات ارائه کرده که سالهاست شرکت های بزرگی از جمله گوگل در حال تلاش برای عرضه تلفن هوشمند ماژولار هستند و با وجود موفقیت های کسب شده، هنوز شاهد عرضه محصول نهایی توسط آنها به بازار نبوده ایم.

در پایان لازم است اشاره کنیم که هرچند کیفیت ساخت این محصول از پرچمداران پیشین بالاتر به نظر می رسد، اما بر خلاف ادعای LG بدنه دستگاه از فلز خالص نیست و ترکیبی از پلاستیک نیز در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟