ال جی، نام تجاری G5 SE را احتمالا برای تولید موبایلی 4 اینچی به ثبت رسانده

در سال های اخیر تقریبا تمامی کمپانی های سازنده موبایل، محصولات خود را با صفحه نمایش های بزرگ تر عرضه می کردند و کاربران هم به شدت از این موضوع استقبال می نمودند. این گرایش به حدی بود که اپل نیز به تولید موبایل های بزرگ تر روی آورد و آیفون های ۶ و ۶ پلاس خود را با اندازه هایی بالاتر از ۴ اینچ روانه بازار نمود.

اما اهالی کوپرتینو علیرغم استقبال بسیار خوب کاربران از پرچمدارانشان، تصمیم گرفتند دوباره به سیاست سال های قبل بازگشته و اسمارت فونی با اندازه ۴ اینچ عرضه نماید که نتیجه آن شد آیفون SE.

در همین راستا و به دنبال استقبال خوب مردم از این دستگاه، کمپانی ال جی نیز تصمیم گرفته چنین سیاستی را پیشه کرده و نسخه ای ۴ اینچی با پسوند SE برای جدیدترین پرچمدار خود یعنی G5 تولید نماید. برای این منظور نیز نام تجاری “G5 SE” را به ثبت رسانده. البته لازم به یادآوری است که این برند در ماه فوریه ثبت شده.

همان طور که احتمالا می دانید G5 یکی از بهترین موبایل های شرکت کره ای مورد بحث محسوب می گردد و نمایشگر ۵.۳ اینچی آن در میان اسمارت فون های مبتنی بر اندروید، اندازه کاملا استانداردی به شمار می رود و در حال حاضر یکی از کوچک ترین تلفن های هوشمند توانمند این کمپانیست که در سال ۲۰۱۶ معرفی و عرضه شده.

فارغ از تمامی این مسائل جا دارد اشاره کنیم که کاربران iOS در سال های اخیر محکوم به استفاده از موبایل هایی با اندازه بزرگ تر از ۴ اینچ بودند زیرا کمپانی سازنده هیچ گزینه به روزی با نمایشگر کوچک ارائه نمی کرد که افراد حق انتخاب از میان آنها را داشته باشند.

این مشکل به شکلی دیگر در مورد کاربران اندروید نیز مصداق داشت زیرا با اینکه حق انتخاب های گسترده ای داشتند، اما تمامی نسخه های کوچک تلفن های هوشمند، قدرت، سرعت و امکانات ضعیف تری را ارائه می دادند. به این ترتیب این افراد نیز برای بهره گرفتن از قابلیت های بیشتر مجبور به خریداری موبایل های بزرگ تر بودند.

اما شرکت کره ای یاد شده با ثبت برند LG G5 SE حالا می خواهد ساختار شکنی کرده و دیوایس هایی با صفحه نمایش های کوچک اما امکانات عالی تولید نماید و به این ترتیب شاید به جنگ مستقیم با جدیدترین دستاورد اهالی کوپرتینو برود.

در آخر هم جا دارد یادآوری کنیم که ثبت نام تجاری دلیل بر ساخت صد در صدی یک محصول نیست و برای آگاهی از صحت یا سقم این خبر باید منتظر انتشار بیانیه های رسمی از طرف شرکت ال جی باشیم.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟